Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem élnek együtt. Szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem élnek együtt. Szoktatok egymásnak képeket küldeni a mindennapjaitokról a párotoknak?

Figyelt kérdés
Pl. Éppen mit esztek? Mit csináltok? Stb.
2021. ápr. 4. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Pl h mit főzök vagy ha látok valami érdekeset, stb.
2021. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem ennyire részletesen és nem is minden nap, de igen, szoktunk.
2021. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aha
2021. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem szoktam mert szerintem nem érdekli. Ha küldök valamit akkor szinte nem is reagál rá. Ő meg abszolult semmit nem szokott küldeni.

Pedig nekem jol esne ha több mindent megosztana velem.

2021. ápr. 4. 22:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Soha
2021. ápr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amig nem eltunk egyutt, neha kuldtunk (kb heti 1x). Tavkapcsolatban biztosan tobbet szeretnek, de ha heti tobbszor talalkozunk, nem igenyelnem annyira.
2021. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen szoktunk, ez természetes.
2021. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk.

Ha téged zavar, hogy nem küld, mond neki, hogy szívem küldhetnél képet erről vagy arról. Biztos megért téged.

2021. ápr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy venné. Nem akarom hogy azt gondolja sok vagyok.

Egyébként is nem annyira vagyok része az életének. Ha valamit is elkezd mondani akkor abba hagyja mert nem akar untatni vele. Pedig engem érdekelne mi történik vele.

Ha én küldök valamit arra se nagyon reagál semmit.

Max.küld egy like jelet.

2021. ápr. 13. 21:28
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor szerintem 2 dolog lehetséges:

1, vagy azt hiszi, hogy téged nem érdekel az ő sztorija, vaagy bármi. Ezt beszéljétek meg, hogy igenis kíváncsi vagy mit csinál egész nap.

2, te hiszed, hogy sok vagy, amit írtál is. Mond meg neki, hogy szívesen küldenél képeket neki, meg írnál többet, csak ugy érzed nem kíváncsi rád.


Őszintén személyesen mond el neki az érzelmeidet. Majd reagál rá, ahogy ő gondolja.


Nálunk is volt hasonló. Megbeszéltük és azóta nem feszengek, hogy vajon most boldog, hogy írtam neki, vagy idegesíti, hogy már megint én írtam. Mondta, hogy írjak neki minden reggel nyugodtan, mert jó érzés neki látni, hogy gondoltam rá reggel.

2021. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!