Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mesélnétek a felhozata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mesélnétek a felhozatalról?

Figyelt kérdés

Tinderről van szó. Igazából arra lennék kíváncsi, hogy milyennek látjátok a felhozatalt. Az én képzeletemben az van, hogy 10-ből 9 egy tökéletes testű alfa, akik egzotikus helyeken és 30 milliós autók előtt pózolnak. A maradék 1 pedig otthoni szelfis, akin mosolyogtok egy jót majd balra húzzátok.

Én nem tinderezek, de szoktam olvasni a topikot, és úgy látom, hogy mások fejében is ez van. Mi a valóság?


2021. ápr. 4. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem társkeresőzöm, de anélkül is el tudom mondani, hogy a legtöbb lány fejében nem olyan sematikus kép van a férfiakról, hogy alfa=gazdag+jól néz ki meg van a többi selejt. Szerintem sok férfiak viszont rengetegen árt saját magamnak azzal, hogy mégis így képzeli...
2021. ápr. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

nagyon nem ez a valosag es szerintem ezt te sem gondolod komolyan. tudom, most majd le leszek szavazva, de az az igazsag, hogy kb 70% abszolut ertekelhetetlen, butak, csunyak, 1-1 homalyos tukorszelfijuk van csak, koverek, igenytelenek. 20% az, akit te kb alfahimnek gondolsz, de valojaban ezek csak taszito, onelegult gorcsok: kotelezo a felmeztelen, feszitos pozolas, auto/ora villantas es ugy osszessegeben sut roluk, hogy odaig vannak magukert. ezeket is balra huzom.

a maradek 10% az, aki ugy ertekelheto: normalisan nez ki, de nem ez a tipikus mumajer kigyurt pozolos gyoker es mondjuk emellett szorult bele ertelem is. aztan az mas mas kerdes, hogy a beszelgetes hogy megy vele.

2021. ápr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Ezt az alfa szót felejtsétek már el, könyörgöm. Definiálni sem tudjátok, akkor meg mi értelme, hogy használjátok? Teljesen üres, értelmetlen kifejezés... a kérdésed segítségével csak annyit tanultam meg róluk, hogy ők sosem szelfiznek otthon... csak "egzotikus" helyeken?? Az mi? Blaha aluljáró annak számít? És a 30 milás kocsi akkor is számít, ha nem is a sajátja? Magyarázd már el, hogy a beteg képzeletvilágodban ez mit jelent, mert akkor én is őket fogom keresni ezentúl :D
2021. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ki hogy van vele, de a kérkedés nekem nagyon visszataszító. Testtel, oézzel, autóval, állással, lakással, bármivel. Szerintem nektek se túl szimpatikus egy kérkedő lány attól, hogy jó teste van. Vagyis sok fiú megdugná, de remélem nem mindenki ilyenn.
2021. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%
En ugyan ferfi vagyok de poenbol mutogattak lanyismerosok a tinderuket es teljesen normalis profilok jottek szembe. Aki szerint max 10% normális az vagy hazudik vagy brutális elvarasai vannak.
2021. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azok a lányok akiknek a kép közepén van a fenekük, keresik azokat a kocsis, pénzes, kockás "alfákat", és azért 40% ban a fenék pucsitás és a félmesztelenkedés van előtérben a csajoknál. Valójában mindkét oldalon megvan minden verzió. Az tény, hogy a lányok megkérnek valakit, hogy csináljanak róluk képet, míg a férfiak többsége csak selfi és tükrös képeket rak ki, ami elég nyomi, de hát ha fiú egy fiút fotózgat az olyan meleg szerű. :D
2021. ápr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem hiába vannak normális képeim kint egy darab like nem érkezik! Pedig magas vagyok ,normális alkat se nem vékony se nem dagadt ,igénytelenül sem nézek ki !
2021. ápr. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!