Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ingyenes társkeresőkön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ingyenes társkeresőkön miért olyan ultragáz a felhozatal a fizetősökkel szemben?

Figyelt kérdés
Több sikerem is volt már fizetős társkeresőkön, rövid és hosszabb kapcsolatok is, tehát nem ez a bajom. Hanem gondoltam minek fizessek ezért, ha vannak ingyenes oldalak is, melyek akár jók is lehetnének (randik, első tali stb.), ennek ellenére gyakorlatilag NULLA sikerem volt ezeken az oldalakon. Nem hogy nem kerestek, de nem is válaszoltak a leveleimre. És hát a kínálat (pardon) is jóval átlag alatti az ingyeneseken. Ezzel szemben egyik-másik fizetős oldalon akkor is tudtam randikat összehozni, amikor előfizetésem sem volt, csak vártam, hogy a csajok kezdeményezzenek. És nem is csúnya lányok... Ha meg olykor előfizettem, háromszor annyi lány kezdeményezett (mivel előfizetés nélkül is tudtak nekem írni). Szóval miért van ez a hatalmas különbség a fizetős és ingyenes oldalak között?

2019. jan. 30. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Amiért a Budapesti ingyenes majálisra sem az arisztokrácia réteg jár, hanem a csőcselék...

Ez a kérdés most vicc? Az ingyenes dolgok mindenkit vonzanak, főleg akinek nincs vagy nem akar ilyesmire áldozni.


Aki viszont veszi a fáradtságot és minimum pénzt fektet bele, máris jobban kötődik, komolyabban veszi, az egész miliő azt sugallhatja, hogy itt mások is komolyabban gondolják a párkeresést, míg az ingyenesre bárki felregelhet, az is aki nem keres senkit csak úgy mert olvasás helyett "unatkozik":..hát nosza rajta csinálják. De szerintem ez baromira evidens miért gagyibb mindig az ami olcsóbb vagy ingyenes. :D Te eddig hol éltél? Milyen bolygón? Honnan jöttél?

2019. jan. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hm, nekem pont a fizetősökkel van bajom. Az első találkozás korrekt oldal, ahhoz képest, hogy ingyenes, eddig két zaklatóm volt, mindkettőt kitiltották, fizetősön ilyet nem tapasztaltam, viszont minden apróságért pénzt kértek, ráadásul kb nulla felhozatallal...
2019. jan. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
az első leírta az igazságot, de az igazság néha fáj :D
2019. jan. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem értem az 1# lepontozását. Pontosan így van ahogy írja, még akkor is ha ezt nehéz elfogadni. Persze mindenhol mindenféle ember megfordul, de alapjaiban így van ahogy leírta.
2019. jan. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%

Ez a felvetés szerintem nem teljesen igaz.A nőknek gyakran nem kell fizetnie vagy jôval kevesebbet,mint a férfiaknak.Így alapból nincs nagy összefüggés,vagyis a valódi ok nem ez.

A szerinted igényes oldalakon,(ahol az átlagos szép nők vannak) nem akarnak mást csak szexkapcsolatot,és a, külsőd arra pont jó lesz.Az általad emlìtett szìnvonal alatti nők mâs oldalakon pedig azért nem akarnak semmit,mert komoly kapcsolatot szeretnének,viszont nem jössz be nekik.És bizony azon az oldalon bukik ki hogy bár jóval többre tartod magad Te is átlagon aluli vagy igazából.

2019. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

Nem tudom miről hadoválsz... Több fizetős oldalt is kipróbáltam már, ugyan az van mint az ingyeneseknél...

Másik meg hogy minek fizetne elő egy nő mikor úgyis ráírnak napi százan még a fizetős oldalakon is.

2019. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%

A fizetősön se túl jó a felhozatal, hát még ha fizetni se kell a parasznak?

Gondolj bele még a fizetősön is legalább 2 pasas jut minden nőre, ingyenesen meg akár 5-6x annyi férfi van, mint nő.

Ennek megfelelően a legbunkóbb parasztok képviselik magukat az oldalon, akik eláraszják obszcén levelekkel a nőket, akiknek egy idő után már kedve sincs felnézni az oldalra.


Amúgy az egész netes társkereső úgy, ahogy van fabatkát sem ér. Mondom ezt úgy, hogy több (pl a jelnlegi) kapcsolatom is volt társkeresőről. De nem éri meg az idő és pénzbefektetést.

Akkor lenne értelme az egésznek, ha normálisan le lenne szabályozva:

- Fizetős, hogy ne a csőcselék legyen ott

- Profil kötelező, részletes kitöltése

- Hobbik, személyiségtesztek és ez alapján való keresés (különben csak random botorkálsz)

- Obszcenitás szűrő, notórius farokképküldők és káromkodók automatikus kitiltása (jelezhető az üzenet a moderátornak)

- Férfi/nő arány kordában tartása

- Férfiaknak sablon bemutatkozó levelek, nőknek sablon válaszok, csak hogy ne az legyen, hogy ott van, de nem ír vissza semmit sem

- Kamu profilok (pl. netről levadászott képpel) kitiltása

- Olvasatlan levelek számának maximálása. Amíg a limit fölött van, nem kaphat új levelet (és ezt a küldőnek is jelzi a rendszer)

- Inaktív profilok 3 hónap után mennek a levesbe

2019. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!