Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fura, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura, ha egy huszonéves nő szűz, esetleg még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

Két ilyen lányt is ismerek, az egyik 23, a másik 24 éves (mindkettő szűz, utóbbi még nem is csókolozott). Nekem is utoljára középiskolában volt barátom. Normális, átlagos külsejű lányok vagyunk, nem kifejezetten bulizósok vagy extrovertáltak, de egyetem alatt is eljárogattunk rendezvényekre, néha kisebb társasággal kocsmázni, és én például dolgoztam is. Nálam soha nem próbálkozott senki kulturált módon, bár bevallom, egy-kettőnél több szimpatikus sráccal nem is találkoztam az 5 év alatt. Tudtommal a másik 2 lánytól sem akart soha senki komolyabbat, maximum szexet vagy egy kis szórakozást. Netes társkeresést nem próbálta egyikünk sem, nekem valamiért komoly ellenérzéseim vannak a Tinderrel kapcsolatban.

Ezek szerint mi nem vagyunk normálisak, és valami nagyon nem stimmel velünk? Oké, én mondjuk szűz már nem vagyok, de én is csak egyetlen emberrel csókolóztam és feküdtem le így lassan 25 éves koromra, és egyébként nem bánnám, ha 17 évesen kimaradt volna az a tinikapcsolat.


2021. ápr. 6. 14:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Ma már 13 éves kislányok több fa,szt fogtak mint én 33 éves létemre. Más generáció, más értékrend, szomorú de ez van. Örülök h vannak még olyanok mint "mi" .
2021. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőkre sok kanos gyökér csorgatja a nyálát, ezek mindent megdugnának és azt hiszik, a nők is ugyanilyenek.
2021. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

mert még nagyszüleink idejében, amikor valljuk be, a szexualitás minden formája tabu téma volt, is 18 éves korukra mind átestek ezen

Nem normális ilyen sokáig egyedül maradni. Ha lányként így jártál, akkor az ok, hogy nem mentél petrezselymet árulni.

2021. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyszüleink idejében 16-18 évesen már anyák voltak a nők, és 30 évesen 50-nek néztek ki, nem 23-25 évesen fejezték be az egyetemet és kezdtek el állást keresni...
2021. ápr. 6. 15:07
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, azért ez a "nagyszüleink idejében" kezdetű szöveg erős túlzás. A korosztályod, vagyis a mai huszonévesek nagyszülei a '60-as, '70-es években voltak fiatalok, és az már egy modernebb világ volt.
2021. ápr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A húszas évek közepéig szűznek lenni még normális dolog. Ha önértékelési problémát okoz, vagy szexuális averzió van a háttérben, azzal foglalkozni kell.
2021. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
5, bár én csóró falusi családból származom, a nagymamám 8 általánost végzett és 17 évesen szült, sőt, egy idősebb nőnemű rokonom sincs, aki 20 évesen ne lett volna férjnél és ne lett volna már gyereke.
2021. ápr. 6. 15:46
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
" egy-kettőnél több szimpatikus sráccal nem is találkoztam az 5 év alatt" Nem tudom, milyen szakra jártál, de egészen biztos ez? Százával vannak, ha 5 év alatt sem volt senki szimpatikus, akkor lehet, hogy túlzó ideálokat kergetsz.
2021. ápr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Inkább vagyok egyedül, mint hogy megalkudjak. Pont az lenne a kérdés lényege, hogy SZERINTEM nincs baj ezzel, én nem érzem problémának, (sőt, a barátnőim sem)n szóval nem tudom, külső szemlélőnek miért olyan elrettentő, ha valaki nem pasizással vagy párkapcsolatban tölti a húszas évei elejét.
2021. ápr. 6. 16:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért mert a szüzesség nem feltétlen párosul egy olyan személyiséggel amit együttesen egészséges ilyen korban, tehát ha mondom egy konzervatívabb nő aki valóban a férjének tartogatja magát arra senki nem fog köpködni, de olyan aki húszon évesen le fekszik valakivel és netán még gyereket is csinál neki az illető majd ott hagyja akkor volt értelme eldobni az élvezetet éveken keresztül az életéből ?
2021. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!