Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan fura, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fura, ha egy huszonéves nő szűz, esetleg még nem is csókolózott?

Figyelt kérdés

Két ilyen lányt is ismerek, az egyik 23, a másik 24 éves (mindkettő szűz, utóbbi még nem is csókolozott). Nekem is utoljára középiskolában volt barátom. Normális, átlagos külsejű lányok vagyunk, nem kifejezetten bulizósok vagy extrovertáltak, de egyetem alatt is eljárogattunk rendezvényekre, néha kisebb társasággal kocsmázni, és én például dolgoztam is. Nálam soha nem próbálkozott senki kulturált módon, bár bevallom, egy-kettőnél több szimpatikus sráccal nem is találkoztam az 5 év alatt. Tudtommal a másik 2 lánytól sem akart soha senki komolyabbat, maximum szexet vagy egy kis szórakozást. Netes társkeresést nem próbálta egyikünk sem, nekem valamiért komoly ellenérzéseim vannak a Tinderrel kapcsolatban.

Ezek szerint mi nem vagyunk normálisak, és valami nagyon nem stimmel velünk? Oké, én mondjuk szűz már nem vagyok, de én is csak egyetlen emberrel csókolóztam és feküdtem le így lassan 25 éves koromra, és egyébként nem bánnám, ha 17 évesen kimaradt volna az a tinikapcsolat.


2021. ápr. 6. 14:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
32%

Úgy néz ki mégis van bajod ezzel, ha már kérdést írsz róla. Szerinted kit érdekel ez? Mert hát nincs rád írva, szóval ezt te belülről érzed bizarrnak.


Szerintem ez a nagy karrierizmus az oka, meg hogy egyetem mellett nem hagytok teret a kikapcsolódásnak. Én most végzek az egyetemen, és most lesz az esküvőm is.

Úgy gondolom hogy aki nyitott, azt meg fogja találni a hozzá illő pár.


Bocsi de szerintem nagyon furcsa ennyire egyedül lenni, nincs igényetek a testi és lelki közelségre?

2021. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
9: Senki nem mondta, hogy elrettentő. Én csak azt mondom, fura, hogy több száz emberből csak 1-2 volt neked szimpatikus. Ettől még nem hiszem, hogy rosszat mondtam, nem kellett volna lepontozgatni.
2021. ápr. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. A korai házasság és gyerekvállalás falun talán gyakoribb volt, de nem volt jellemző a társadalom egészére. A városi fiatalok zöme 20 évesen még nem volt férjnél.
2021. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért fura, mert arra asszociál ebből szinte mindenki, hogy annyira csúnya/ronda/nem kívánatos, hogy még egy bulibam csókra vagy futó kalandra se kell senkinek...
2021. ápr. 7. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek titeket.
2021. ápr. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!