Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül is lehet boldog az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül is lehet boldog az ember?

Figyelt kérdés

Huszonéves nő vagyok, aki fiatalabb korában rengeteget gyötrődött a külseje miatt. Szerencsére mára megtanultam elfogadni magamat, önbizalmat építettem, és szép lassan feldolgoztam, hogy nem kellek senkinek. Szerettem volna családot, gyerekeket, ami vélhetően nem fog összejönni. Arról nem is beszélve, hogy ha lenne rá lehetőség, akkor sem szívesen örökíteném át a szerencsétlen génjeimet.

Szerintetek lehet boldog valaki így is, hogy nem tudatosan választja az egyedüllétet, vagy valami mindig hiányozni fog az életemből?



2021. ápr. 6. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%
Persze, rengeteg macskás nő van...
2021. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mivel láthatóan alapvetően igényed lenne rá, így hiába próbálod becsapni magad azzal, hogy elfogadtad. Nem fogadtad el, reménykedsz továbbra is. Ha Az érzéseid, vágyaid nem teljesednek be, úgy soha nem leszel igazán boldog.

Az más amikor valaki megtapasztalta, hogy milyen egy kapcsolat, de rájön , hogy nem neki való. Egy ilyen ember valószínűbb, hogy egyedül lesz boldog.

2021. ápr. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem vágom miért nem írsz írtok vissza ha közelednek felétek sajna az ilyen nő megérdemli hogy egyedül legyen hisz azt akarja.
2021. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
#13: egy teljesen írásjelek nélküli, alig értelmezhető szóhalmazra mégis milyen választ vársz, te szerencsétlen félanalfabéta?
2021. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!