Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha megtetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha megtetszik nektek egy nő a környezetetekben, akkor Facebookon rákerestek-utána néztek- hogy mit lehet róla tudni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 6. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nincs facebookom
2021. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
hát ha nem tudom a nevét akkor nehéz megkeresni ! :D
2021. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam már, de ha nem tudom a nevét úgy nehéz.
2021. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha tudom a nevét, utána szoktam nézni fb-n.
2021. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nincs facebook-om, így inkább személyesen érdeklődnék nála.
2021. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Nem, ezt a nők csinálják.
2021. ápr. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Tinderről rendszeresen kinyomoztam a csajokat pár infó alapján. Nem rögtön nyilván, hanem ha már kicsit többet tudtam, esetleg benne volt a levegőben, hogy találkozzunk.


Nagyon sokan megadják magukról az adatokat.

Lakóhely, iskola, egyetem, munkahely. Ha ezekből egyik megvan, akkor 10-ből 9-szer megtalálom a lányt.


Képeket a Facebook külön képkeresőjével is találtam róluk. Továbbá, a profilképeket lájkolókat is átnéztem, megtalálni a családtagokat, legjobb barátnőket. Az új lájk-funkcióval még könnyebben kiszűrhető ez a kör, jellemzően ők nem sima lájkot tesznek, hanem szívecskét. Így náluk is kutakodva, lehet még képeket találni.

Szóval, nagyon tudtam, ha beindultam, ment ám a nyomozás. 😅


Szóval, csajok, könnyen le lehet titeket informálni.


És ne felejtsük el, Google is jó barát, ha nem tucat neve van az embernek, úgy is lehet érdekes dolgokat találni. Főleg a mostani 25-30 évesek között. Ők akkor voltak tinik, amikor beindult ez az egész internet, közösségi média (2000-es évek vége). És a ma még létező oldalakon is lehet találni dolgokat (hotdog, Twitter, MySpace stb.).


És mindezt úgy, hogy nem vagyok informatikus, csak olyan dolgokat találok meg, amit bárki más is megtalálhat, nincs szó hekkelésről...

2021. ápr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jellemző.
2021. ápr. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
na és a csajok? ti is utánanéztek a fb-on pasinak, ha felkeltette az érdeklődéseteket?
2021. ápr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!