Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban találkoztunk még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban találkoztunk még nyáron, nem történt semmi, de utána egyikünk sem lépett, mert nem tudtuk egymás nevét. bővebben?

Figyelt kérdés

Csak a keresztnevét tudtuk egymásnak, nekem sikerült "kinyomoznom", végignéztem vagy 250 Istvánt, de meglett.

1 hónapja bejelöltem, azonnal vissza is jelölt, pedig nagyon kevés ismerőse van, szóval csak tényleg az "ismerősöket" jelölheti vissza.

Számítottam rá, hogy majd rám ír, de nem így történt. Biztosan emlékezhet rám, részegek voltunk, de ennyire csak nem.

Gyakran gondolok rá mi lett volna ha.

Ráírni már nem akartam, lehet van barátnője. Gondoltam én tettem egy lépést, ő majd a következőt.

Olyan szomorú vagyok amiatt hogy nem írt. Tudom hogy hülyeség.

Igazából ez nem annyira kérdés, csak szerettem volna kiírni magamból.

De mit gondoltok? Kéne írjak neki? Még soha nem kezdeményeztem. Már a bejelölés előtt is hetekig vívódtam.

25N


2021. febr. 6. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:
28%
Ha a bejelölés előtt 25 éves nő létedre hetekig vívódtál akkor azt gondolom, hogy egy retardált vagy.
2021. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!