Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha kapcsolatban néha vágyom egy kis egyedüllétre?

Figyelt kérdés
Nagyjából két hónapja vagyok együtt egy sráccal. Még nem vagyok szerelmes, de amúgy nagyon kedvelem és nagyon szeretek vele együtt lenni, viszont majdnem mindennap találkozunk, amikor végzek a munkámmal, délutántól estig együtt vagyunk, és ilyenkor néha azt érzem, hogy jól esne egy-két nap, amikor nem találkozunk, hogy foglalkozhassak a hobbijaimmal vagy saját magammal. Mikor ezt elmondtam neki, akkor teljesen megértő volt, és egyetértett, viszont mondta, hogy ő szívesen találkozik velem minden nap. Még nyilván nem élünk együtt, és bár megértette, de kicsit bűntudatom van, hogy én például nem akarok vele állandóan együtt lenni, hanem jól esne egy kis egyedüllét. Ez normális? 22/L

2021. ápr. 7. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen normális, és egészséges is, hogy az ember saját magával, a dolgaival is akar foglalkozni :)
2021. ápr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, majdnem mindenki így van vele. A lényeg, hogy meg tudjátok beszélni neheztelés stb. nélkül.
2021. ápr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normálisan. Három éve vagyok együtt a barátommal, néha neki kell egy kis egyedüllét, néha nekem. Mindenkinek kell egy kis idő, amikor csak magával foglalkozhat, nincs ezzel semmi rossz. Csak beszéljétek meg és ha van esze, megérti.
2021. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat nem arról szól, hogy onnantól kezdve évi 365 napon, napi 24 órán, óránként 60 percen át egymást kell lesni. Én nagyon szerelmes tudok lenni, és ha valakit szeretek, akkor tényleg ő a mindenem, de még így is az embernek szüksége van a magánszférára.

Az viszont nem normális (és valamilyen szinten hazugság is vele szemben), hogy együtt vagy valakivel úgy, hogy nem vagy szerelmes. Ezért kéne, hogy bűntudatod legyen, nem azért, mert a hobbiddal akarsz néha foglalkozni.

2021. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan párt ne is válassz, akinek nem természetes, sőt, olyat se, aki megérti, de azért ő non-stop veled lenne. Mert lehet megérti, de ha csak rád vágyik minden nap, (mint társaság) akkor előbb utóbb ki fog bukni, hogy ő nélküled----életképtelen. Szóval, hogy nincs saját hobbija, egy barátja sem, vagy nincs igénye egyedül lenni. Ilyen emberkék csak társsal egészek és ez fullasztó lesz, főleg, hogy ha már együtt éltek, milyen nehéz elmagyarázni, hogy igen együtt vagytok , van is időd, de te most nem vele tévéznél, hanem a másik szobában olvasnál.


És bocsánat, de két hónap eltelt és még nem vagy szerelmes. Ez azért nem túl pozitív.

2021. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Szerintem azért mert 2 hónap után még nem vagyok szerelmes, kialakulhat idővel. Nálam általaban amúgy is több ideig tart egy olyan szerelem, ami lassan alakul ki, mint ami az elején. De minden ember más.

2021. ápr. 7. 12:24
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként tud is róla, hogy én még nem érzek így, ilyen szempontból eddig mindig őszinték voltunk egymással, és ettől függetlenül fontos nekem és szeretek vele időt tölteni. Nem gondolom, hogy emiatt hazugság lenne.
2021. ápr. 7. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!