Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön nektek ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek ha egy férfi olyan szexin vagányan egy kézzel vezet autót? Pontosan mitő tetszik a nőknek ez annyira?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

"kivagyi műmájer balesetveszélyes vezetés",

"Az mennyire menő, ha egy ilyen barom miatt meghal valaki",

"vagány hogy köz úti balesetet okoz majd"



Őőő, itt tényleg minden sofőr 10 óra 10 percnél fogja a kormányt, mint forgalmi órán? :/

2021. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: amikor vki arról ír, hogy egy kézzel vezet autót, nem arra érti, hogy néha elengedi a kormányt, hanem hogy vagánykodásból végig úgy vezet... a "szexin vagányan" megjegyzésből meg a stílusra is lehet kövezteztetni (az a stílus, amiről a 3. válaszoló ír, top cicákra cuppogok a kocsiból, bömböltetem a sztereót, villogtatom a márkás napszemcsit típus)
2021. ápr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
11-es, senki nem állíttotta, hogy mindenki non-stop szabályszeűen közlekedik, vagy fogja a kormányt, de itt arról van szó, mikor egy gyökér azt gondolja "mekkora menőség állandóan egy kézzel vezetni, meg kisujjal bevenni a kanyart". Ezeket a kis faxokat legszívesebben pofáncsapnám, nemhogy gerjedjek rájuk.
2021. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Engem kifejezetten zavar, nem biztonságos. Nem ülnék be így melllé
2021. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem jobban bejön, ha túl is élem az utat.😉 Baromira utálom, ha valaki így vezet, mert nem, rohadtul nem tud olyan gyorsan reagálni egy váratlan helyzetben, mintha normálisan fogná. A váratlan helyzet meg pont attól váratlan, hogy nem vagy rá felkészülve. Bármikor jöhet, nem rajtad múlik.(Üzenem a 11-es nagyon vagány srácnak is.)
2021. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

Az én párom is így vezet, azért, hogy foghassa közben a kezem :)

Szerintem szexi és jó érzés, hogy így is ura az autónak, nagyon jól vezet 🚘

2021. ápr. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ja, 16-os, kibaxott romcsim fogtok feltekeredni egy fára😂.
2021. ápr. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#11-es vagyok: visszaolvasva a kérdést felmerült bennem egy kérdés: itt most arról van szó, hogy egy kézzel kormányoz az illető, vagy arról, hogy egy kézzel vált és vezet?
2021. ápr. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
16-os vagyok, a pasim a váltást is megoldja ugyanazzal a kézzel (tehát bal kézzel).
2021. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"a pasim a váltást is megoldja ugyanazzal a kézzel (tehát bal kézzel)"


Ok, mondjuk ezt már én is feleslegesnek és balesetveszélyesnek tartom. Nem mondom, hogy sosem csináltam ilyet, de alapból erre én is nemet mondok.

2021. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!