Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szexuálisan vonzódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexuálisan vonzódni egy bizonyos természethez? Illetve miért vonzó egy ellentétes természetű ember?

Figyelt kérdés

Előre elnézést, picit próbálom átírni a történetet, hogy ne lehessen ráismerni senkire.

Szóval : párkapcsolatban vagyok, de megismertem egy lányt.

Nincs köztünk semmi, és nem is tervezek semmit, de eszméletlenül vonz.

Szép lány, nem mondom, de főleg azért, amilyen temperamentuma van.

Egyszerűen mindig bajba kerül :) Mint akinek olasz szülei vannak :D


Ha van véleménye feltétlenül közölnie kell és mindegy, hogy épp rólam, vagy másról vagy épp egy vizsga előtt egy professzorról. Persze bele a szemébe.

Nem balhés meg ilyenek, csak kimondja amit más gondol, ráadásul a többi lány nem szereti túlontúl, mert inkább fiús a természete


Viszont én rettentően élvezem a társaságát és úgy érzem, hogy mikor látom, hogy épp nyitná a kis száját és elindítaná a lavinát, hogy iszonyatosan vonz. Mindig szórakoztat, pedig nekem is beszól, ha úgy van.


Nektek van ilyen? Hogy nagyszájú nők jönnek be? Vagy más olyan tulajdonság ami nem külsőhöz köthető? Pl duci nő jó humorral, vagy ilyesmi?


Csak elméleti a kérdés, jó barátok vagyunk én meg rágondolok néha ;)


2021. ápr. 11. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

8. Köszönöm, érdekes!! :)


9. Értem, hát itt nem áll fenn titkos utálat, mert nem negatív- pozitív különbség van :) De egyébként értelek, sajnos voltam már én is úgy, hogy ki nem állhattam, mégis vonzódtam

2021. ápr. 11. 20:12
 12/15 anonim ***** válasza:
Én nem utálom őt. Egyszerűen csak túl sok szarság történt már, amik mellett nem lehet elmenni. Hát nem is mentem el.
2021. ápr. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kerdezo! En pont ilyen no vagyok.

Minden baratom visszafogott szolid,nem meri kimondani a velemenyet!! Es en is arra gondoltam,h azert szimpatizslnak velem,mert helyettuk mondom ki. Vagy ilyenek akarnak lenni.

2021. ápr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem rólad írok, eskü 😅
2021. ápr. 11. 20:40
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Én például egy heteroszexuális nő vagyok, boldog párkapcsolatban élek. Azonban egyszer találkoztam egy lánnyal, aki teljesen megfogott. A külseje, ahogy beszélt, minden. Kicsit úgy éreztem, mintha ő is közeledne felém, de persze végül semmi nem lett belőle. El sem tudom képzelni, hogy egy nővel legyek, pláne szexeljek. Úgyhogy igen, szerintem van ilyen :D
2021. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!