Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok azokról a nőkről, akik szeretik az autókat és értenek is hozzájuk?

Figyelt kérdés
N
2021. ápr. 12. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem lenne velük bajom, de gondolom ő olyan férfit keres akinek szintén van autója, érdekli a téma vagy akár még kifejezetten jó autója is van.
2021. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Jómagam is autómániás vagyok és foglalkozok is aktívan a témával. Jelenleg egy 34 éves autót készítek fel OT vizsgára. Viszont az autómániás nők sose voltak az eseteim. Valahogy a két tényező (nő+autó) nálam összegyeztethetelen egy karakter személyében, ezen kívül az autómániás nők mindig fárasztóak nekem, és a kocsim tartják előbbrevalónak, nem engem. A kocsimért fognak szeretni, nem azért, aki vagyok. Tapasztalatból írom ezt, de hozzá kell tennem azt is, hogy eddig csak a korrektebb autómániás lányokhoz volt szerencsém. Alapból külsőleg se fognak meg az autómániás lányok, mert mindig fiúsan öltözködnek, többnyire fekete ruhát hordanak, és sokszor nem nagyon adnak magukra. És jöjjön a legfontosabb: A nők sose fogják ezt elfogadni (mert soviniszta dumának tartják, pedig nem az), de egy férfinek hasonló szerepkört tölt be egy dédelgetett autó, mint egy nő. Jobb esetben a férfi jobban, illetve másképp fogja szeretni a saját barátnőjét, de az autója ugyanolyan privát tényező marad neki, mint a barátnője a haverok előtt mondjuk. Az autó az az ő privát hobbija marad, amit időnként meg-megmutat a barátnőjének, és természetesen el is viszi vele nyaralni, fagyizni, vagy ilyesmi, de nem fogja átadni neki a volánt. Egy férfinek ebből a szempontból egy autó ugyanolyan, mint egy nő: csak az övé legyen, senki másé. Szerintem jobb, ha egy hobbiautóban csak a tulaj maga lát bele többet, a barátnőjének meg csak egy tök jó dolog, hogy ilyesmivel foglalkozik. Én sose szoktam elmondani a randipartnereknek már, hogy kocsim van, mert ez teljesen rám tartozik úgy gondolom. Úgyis meg fogja tudni, hogy van egy régi Fordom, de ez legyen meglepetésszerű, mert az, hogy egy kávé mellett ezt bejelentem neki, az olyan snassz. Én annak szoktam örülni, ha valaki semlegesen áll az én hobbiautómhoz: Nem magasztalja túl, de nem is szarozza le. Hanem csak egyszerűen fogja fel, hogy ilyesmivel foglalkozok.


20/F

2021. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog!👍 32F
2021. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Érdektelen.
2021. ápr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%

imádnám, nekem nagyon vonzó egy "piszkos kezű" nő ha randira mondjuk a motortérből érkezik és maradt rajta retek, fékpor, akármi.

illetve ha megszállottan, szenvedéllyel beszélne az illesztési századokról, hézagokról, mit miért. hol van ilyen nő?

2021. ápr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is jó dolog, sőt szívesen tanulok is tőle, ha jobban ért hozzá.
2021. ápr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
12 évesen ki nőttem a kocsikat tehát nem igazán érdekel . Mit gondolok? Azt hogy a legjobb aranyásó nők értenek minden drága dologhoz így sajna egy több éves autóval nem lehet téged felszedni mert levágod mikori meg hogy mennyit ér..
2021. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
Olyan nincs akivel szenvedélyesen lehet beszélni az új generációs asztali procikról és videó kártyákról , hogy milyen élvezet 4k-ban 120 hz-en tele tunkolni valakit egy faxa kis bfv -ben ?!!!
2021. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 az aranyásó nők pont hogy semmihez nem értenek, különben nem keresnének maguknak eltartót...
2021. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
9. Mert szerinted amelyik nő a kocsikat szereti, majd egy ladás faszival fog leállni ?
2021. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!