Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az alábbi 10 dolog közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi 10 dolog közül melyikben volt már részed?

Figyelt kérdés

(Beszámozom az egyszerűség kedvéért, és nyugodtan írjátok csak a sorszámot, hogy melyikek voltak, melyikek nem.)


1. Hogy véglegesen szakítottál, saját döntésből, legalább 1 éves kapcsolat után.

2. Hogy véglegesen szakítottak veled, és nem tudtál ellene semmit sem tenni, legalább 1 éves kapcsolat után.

3. Hogy közös döntésből szakítottatok valakivel legalább 1 éves kapcsolat után.

4. Hogy megcsaltak téged.

5. Hogy megcsaltál valakit.

6. Hogy alkalmi kapcsolatban voltál, szexeltél, vagy csak csókolóztál, vagy akár csak randiztál olyannal, akinek tudtad, hogy van párja.

7. Hogy viszonyod volt egy kapcsolatos emberrel legalább pár hónapon keresztül, vagyis voltál szerető.

8. Hogy hosszabb időn, szóval legalább hónapokon keresztül voltál szerelmes olyasvalakibe, akit személyesen ismersz, de akivel sosem történt köztetek még egy csók se, vagyis voltál plátóian szerelmes.

9. Hogy volt beléd szerelmes, avagy próbált veled összejönni olyan, aki neked egyáltalán nem jön be, és a nyomulásától, sőt már a közelségétől is megfordult a gyomrod.

10. Tetszett már meg komolyabban olyan, akit személyesen ismersz, de akinek nem lett volna szabad megtetszenie: pl. barátok vagy testvérek partnerei, túl fiatal, vagy túl idős. Függetlenül attól, hogy ezt elnyomtad, vagy kifejezted.


(Mindet múlt időben fogalmaztam, de persze, jelenleg is történhet. Ahol pedig szakítást írok, oda a válás a beletartozik természetesen.)


Nem bújok ki az őszinte válasz alól én sem. Nekem voltak: 1, 8 és 9. A 4. az vitatható, attól függ, mi számít megcsalásnak. Szexuális értelemben nem volt. A többi (2, 3, 5, 6, 7, 10) nem volt.


2021. ápr. 12. 22:59
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
69%

Ezek megtörténtek már velem:

1,4,5,6,7,8,9,10


23L

2021. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
58%

3.kivételével mind volt, vannak, amik többször is. (Ebből kiderül, hogy nem vagyok már túl fiatal 😂). Ja, a 4-ről meg nem tudok.

Némelyik kis magyarázattal: 2:Tudtam volna mit tenni, sőt, a döntésének oka eleve nem állt fent, csak úgy hitte, tehát meg se történt volna, ha tudja. Nem mondtam el, ennek ellenére is próbált visszajönni, de én nem akartam. Szerintem mindenkinek joga van a szabad döntéshez, de akkor tartsa magát hozzá. Nem vagyok átjáró ház.

8: Nagyon gyakori, években mérhető.

10: Szerintem ezt kimeríti a 6.és a 7., tehát✔️

2021. ápr. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
58%
1,2,4,5,8,9
2021. ápr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

6, 8, 9.

A 6.-hoz hozzátenném, hogy addigra a párja is megcsalta, és miután én kavartam vele, rögtön szakítottak is.

2021. ápr. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

1.


4.


8.


(nő vagyok)

2021. ápr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

1. igen

2. igen

3. nem

4. nem tudom

5. nem

6. alkalmi nem, de tartós igen úgy, hogy többszerelmű pár volt

7. ld. 6.

8. igen

9. mivel határokat húzok ilyenkor, nem tudott olyan közel jönni senki, hogy nekem már ennyire kellemetlen legyen

10. nincs ilyen gondolatom, hogy nem szabad, szóval nem

2021. ápr. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
3, 4, 8, 9 kamaszként. 10. 16 éves koromtól 18-ig, akkor jöttünk össze végül (11 évvel idősebb nálam). 23 éve a férjem. 😊
2021. ápr. 13. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
49%
mind
2021. ápr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
3,5,6,7,9
2021. ápr. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
53%

Mint egy matekóra. Minden válaszban csak számok.

Élvezhetetlen.

2021. ápr. 13. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!