Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ott tartunk mi emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ott tartunk mi emberek, hogyha a transzneműt nem fogadod el szexuális partnerként, akkor kirekesztő vagy?

Figyelt kérdés

#supersraigh
2021. ápr. 13. 01:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Itt azért szerintem egyáltalán nem tartunk.
2021. ápr. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon nem, Amerikában talán.
2021. ápr. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azzal létesítek szexuális viszonyt, akihez vonzódom, amihez senkinek semmi köze. Nincs olyan barátom, aki szexuális beállítottságom miatt megszakítaná velem a kapcsolatot, miért is tenné? Nem azért vagyunk barátok. Arról nem is beszélve, hogy Magyarországon nagyon elterjedt a hetero szexualitás.
2021. ápr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Az emberek nem, csak a szélsőliberálisok. A baj csak az, hogy ők irányítják a világot.
2021. ápr. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
85%

Ahogy előttem elmondták, igen, VANNAK körök ahol ez főbenjáró bűn. De ezeknek a köröknek a véleménye nem irányadó.

Azt mondom a magam részéről, hogy mindenki AZZAL jöjjön össze, akivel jól érzi magát. Senkinek nem kötelessége olyannal összejönni, akivel kényelmetlenül érzi magát. Szerencsére szabad párválasztás van. Senkinek nincs joga téged, kérdező, kárhoztatni a választásodért.

2021. ápr. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Magyarországon még szerencsére nem. A liberálisságnak is vannak fokai és az Amerikában lévő liberálisságot sokszor még az itteni liberálisok is elmebetegnek tartják.
2021. ápr. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Erre rákerestem mert hallottam külföldön ilyet és nem akartam elhinni és igen. A kreált "transzfóbia" kifejtésében az is benne van, hogy ha nem jössz össze zsuzsival aki amúgy zsolti akkor te transzfób vagy.

Ez alapból hülyeség definíció, mert a fóbia indokolatlan félelmet/rettegést takar.


A kérdés magában amúgy elég gáz, mert ha ők azt mondják hogy az emberbe szeretsz bele, akkor lényegében ha valaki 200 kg akkor ez rá miért nem vonatkozik?

Ha meg nem a születési nem számít, akkor is ott a kinézet ami kb köszönésben sincs a legtöbbször a női kinézettel és alkattal. Persze agyon sminkelve és retusálva + jó pár plasztikai műtét után lehet lesz valamennyi hasonlóság de a valóságban baromi kevés ilyen transz van, aki valódi nőnek néz ki. Smink nélkül meg még kevesebb.


Szomorú az, hogy ezek a liberális mozgalmak azt se tudják már kire lőjenek. Eddig a fehérek és inkább a férfiak voltak az ellenségek. Most már a transzik és a melegek között sem minden tiszta és kb azon megy a vita, hogy melyik a nagyobb áldozat.

2021. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Nyugi, Amerikában sincs így. A híreket eléggé eltorzítják. Amerika egy kontinensnyi ország, aminek kb a fele konzervatív, és a liberálisok nagy része sem gondolja így. Az, hogy egyes körökben mit gondolnak, és a média mit fúj fel, nem releváns a valóságra nézve.

Én meggyőződéses liberálisként sem jönnék össze sem transzneművel, sem crossdresserrel sem más ilyesmivel, mert szexuálisan nem vonz. Feketével, arabbal sem jönnék össze ugyanilyen indokkal. Nem vonzanak. Az zsidók vagy az ázsiaiak ellen nincs kifogásom.

Amúgy nő vagyok de ez lényegtelen. Azt ne mondd már nekem hogy téged Magyarországon ebből hátárny ért, mert ezt nem hiszem el.

2021. ápr. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

"Nyugi, Amerikában sincs így."

Megvan a super straight "irányultság" aminek a "kitalálóját" halálosan megfenyegették, a super straight oldalakat, hogy jól tudom törölték több közösségi oldalról?

2021. ápr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, mi a super straight de már a neve is árulkodó: egy kirekesztő baromság. Normális emberek normális életet élnek ott is. Aki straght az nem kell, hogy ebből felsőbbrendű propagandát csináljon, mert házhoz megy a pofonért. Az én titkom az, hogy heteroszexuális vagyok és erre nem vagyok büszke mert nincs mire büszkének lennem. Ha valaki homoszexuális: okés, rendben van. Ha valaki transznemű: okés, rendben van. Ennyi. Nem érdekel, nem az én életem, nem az én köreimhez tartozik. Ha a lányom azzal jönne haza hogy gay: okés, rendben van. Mit tudok csinálni? Szeretni és elfogadni. A super straight épp olyan gagyi szélsőség mint amiktől meg te irtózol. Okos ember meg éli az életét.
2021. ápr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!