Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kirekesztő egy kissé a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kirekesztő egy kissé a Valentin nap?

Figyelt kérdés
Úgy értem azokkal szemben, akiknek ilyen, vagy olyan oknál fogva nincs szerelmük? Nem kellene egy kicsit nagyobb tekintettel lenni a magányosokra? Mert elképzelhető, hogy nekik igen csak rossz kedvük van azon a napon érthető okokból...

2013. febr. 11. 16:33
1 2
 1/15 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%
Nem. Nem szeretem a Valentin napot, sosem ünnepeltem, és sose szeretném. Ez csak egy üzleti fogás. Ha szeretsz valakit, akkor bármikor meglepheted vagy kifejezheted ezt, nem kell hozzá egy ilyen erőltetett nap.
2013. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én egyedül vagyok és egyáltalán nem érdekel mások bohóckodása.tegyék azt amit akarnak legyenek boldogok.De ha már rám akarnak tukmálni valami gazt amikor a városban utazok nah azzal kiakasztanak.
2013. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy kicsit is értelmes, nem akad ki egy idióta "ünnep" miatt.
2013. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

igazad van,meg a Valentin nap már csak divat,szerintem sokan nem értenek együtt azzal hogy ez a szerelem ünnepe,elvégre ha szeretünk valakit nem egy olyan napon fogunk ünnepelni amikor kismillió másik pár is

felszínes az egész

2013. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
sosem foglalkoztam vele, amikor még nem volt barátnőm... most, hogy van, ugyanúgy "kikerülöm" azt a napot, nem foglalkozok vele, mert már rég nem a szerelmesekről szól :S
2013. febr. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én eddig minden Valentin napot egyedül töltöttem és köszönöm, jól vagyok. :)

Valahogy sosem foglalkoztam azzal, hogy mások milyen boldogok, együtt vannak a párjukkal, közös programot szerveznek stb. Általában nekem ez ugyanúgy egy nap, mint bármelyik másik, teszem a dolgom és kész. Azért néha megengedek magamnak egy kis luxust és meglepem valamivel, ami számomra kedves pl. megveszem az egyik kedvenc magazinom és csinálok egy lazulós délutánt, vagy veszek egy forró fürdőt stb. :)

2013. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De.

Meg a nőnap is tök kirekesztő, hisz mi van szerencsétlen férfiakkal? Nem tehetnek róla, hogy nem nők.

Pláne az anyák napja! Képzeld el, szerencsétlen meddő nők hogy szenvedhetnek tőle!

Vagy a karácsony. A család ünnepe. Na de mi van az árvákkal??


Minden ünnep kirekesztő. Ez van, ilyen az élet.

Egyébként tudtommal angolszász területen pont ezért csinálják azt, hogy a Valentin nap nem a szerelmesek ünnepe, hanem mindenkit megköszöntenek, akit szeretnek. Ez például határozottan szimpatikus :)

2013. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Pont ezeket akartam én is írni.

2013. febr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Voltam már egyedül Valentin napon, nem jutott eszembe rosszul érezni magam miatta :D
2013. febr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
a párommal az első Valentin napunkat egy házibuliban töltöttük,nem volt romantikus,nem zavart,nem fájt,csak másnap reggel a fejemxD
2013. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!