Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érnék ilyen keveset?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érnék ilyen keveset?

Figyelt kérdés
Míg az exemmel együtt voltam azt mondta a 3 hónapnyi kapcsolatunkra, hogy az lóf...sz idő, de utánam fél év után összejött mással, akit 4 hónap után elvett, mert 3 hónap járás után már teherbe is ejtette azt a nőt.
2021. ápr. 13. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt, sehova sem vezet.
2021. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg még tízezerszer, attól jobb lesz :D Mondjuk ma legalább nem azon vergődsz, hogy miért nem akar elvenni a párod meg felcsinálni egy fél éves kapcsolatban, az is valami :D
2021. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs most párom.
2021. ápr. 13. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván, hiszen az összes álértetlenkedő kérdésed csak trollkodás.
2021. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Troll, vagy sem, soha nem értettem az olyan nőket, akik egy pár hónapos kapcsolatban teherbe esnek, majd ezért lezavarnak egy esküvőt egy kvázi idegennel, majd gyorsan megszülik a gyereket és bíznak a csodában, meg a vak szerencsében, aztán, ha nem jön össze, jellemzően mélyen meg vannak döbbenve. Van ilyen az ismerettségi körben.

Én elvetetnék egy ilyen babát, vagy, ha mégis megszülöm, úgy rendezkednék be, hogy egyedül is tudjam nevelni. Ha együtt tudok maradni a sráccal, az szuper, nyertem a lottón, de ha nem, akkor ne hirtelen kelljen kapkodnom, hogy ne csapjanak össze teljesen a fejem felett a hullámok.

Szóval, mindig értetlenül álltam a jelenség előtt és még ennél is értetlenebbül állok, az olyan emberek előtt, akik az ilyen vész és kényszer megoldásokat romantikusnak találják és irigyli. Függetlenül attól, hogy a kérdező troll vagy sem, mert ezzel a gondolattal, amit leírt, találkoztam már élőben is.

2021. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!