Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt olvasom, hogy férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt olvasom, hogy férfiak és nők egyaránt arról beszélnek, hogy nincs normális partner, és szinglik, csak nekem fura hogy akkor miért nem jönnek össze itt?

Figyelt kérdés
Vagy á itt nem jó, az nem jó, mindenki hülye csak én nem? Úgyse értitek.
2021. ápr. 13. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
mert online nem ismerkednek.. a ez az oldal nem arra való.
2021. ápr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha kizárunk helyszíneket, azzal sok lehetőséggel elesik az ember, pláne hogy minden nap itt lógnak, bárhol meg lehet ismerni embereket és továbbvinni másol, akár életben is.
2021. ápr. 13. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarnál itt ismerkedni, amikor 1, nem ezért jönnek ide, 2, még fényképet sem látsz róla, 3, van számos erre kitalált szolgáltatás?
2021. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem egymást keresik, a vak is látja.
2021. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kereslet kínálat nem egyezik.

Nah meg legyünk őszinték, itt ismerkedni kép és bármi nélkül? Még képpel és kitöltött adatlappal sem egyszerű ....

2021. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem volt gyk-s kapcsolatom, mármint hogy itt kezdtünk el beszélni, véleményem szerint aki már itt sem talál, az sehol, persze erre jobb egy olyan topik ahol arról beszélnek ami érdekli őket, bár tény ilyen szándékom nem volt, de hát sose tudni honnan ismersz meg olyat akivel összeillesz.
2021. ápr. 13. 21:49
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem a helyzettől/helyszintől függ h találunk-e vkit hanem h eldöntjük-e h pl itt nincs alkalmas, akk garantáltan nem is lesz, vagy ha van is igazolni akarjuk h nincs.
2021. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Ezeknek az embereknek többnyire azért nincs senkijük, mert nem hajlandóak lejjebb adni az elvárásaikból, de cserébe nem tudnak semmit se nyújtani
2021. ápr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű: én nem vagyok távkapcsolatos fajta.


Ha évek óta szingli lennék, akkor lehet, hogy szélesebb körben elkezdenék ismerkedni, de jelenleg inkább a környéken szeretnék. Volt már internetes szerelmem, tiniként, igaz nem gyakoriról. Az ország másik végén lakott. Sikerült megoldani a találkozót, de egyáltalán nem volt rendszeres, szóval halálra volt ítélve az egész szerelem.

2021. ápr. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalatom az, hogy egy váltóműszak nagyobb szopás mint a távolság.
2021. ápr. 14. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!