Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan álljak hozzá a lányhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak hozzá a lányhoz? Mit csináljak? Ez egyáltalán normális hogy ilyenekről beszélnek? (többi lent)

Figyelt kérdés

az akkoriban állítólagos legjobb barátnőm azzal a fiúval beszélt olyanokról hogy a suli wc-ben fogják csinálni meg a sportcsarnokba fogja a lány lesz*pni a fiút és állítólag képeket is küldött a lány magáról úgy hogy a lányon nem volt csak melltartó meg bugyi .én ezen lesokkolódtam hogy ilyeneket írtak egymásnak és ez úgy derült ki hogy tudtam a lány facebook jelszavát és tudom hogy ez szemétség de muszáj volt megnéznem hogy miket beszélt vele mert mondta is hogy a fiú megkérdezte hogy játszanak e vetközöset webcammba mert volt egy olyan érzésem hogy nem bízhatok benne méghozzá azért mert a fiú nekem tetszett és én ezt el is mondtam a lánynak szóval már elég régóta tudta hogy a fiú nekem tetszik és egyszer elmentünk a lánnyal pizzázni és közölte velem hogy az a fiú tetszik neki aki nekem is tetszik 1 héttel utána a lánnyal együttmentem haza és saját döntésem volt hogy elmondom neki hogy megnéztem miket beszélt a fiúval ,…azt mondta hogy nem gondolta volna ezt rólam meg hogy ezek után nem tud bízni bennem és én erre azt mondtam hogy te meg a képembe hazudtál és hülyének néztél …és összevesztünk …azóta eléggé komolyan vettem a dolgot ez már 1-2 hónapja történt és aki most a legjobb barátnőm arra ráirt fb.-on hogy nekem most mi bajom van meg stb. és hogy erősen fogalmazzak nyalja a seggét és tegnap előtt vettem a bátorságot és odamentem hozzá hogy tudom xy-nal(legjobb barátnőmmel) beszéltél és hogy erről az a véleményem hogy te most nyalod a seggét mert nincsenek barátaid nincs akivel barátkozz és most szét akarsz szedni minket és erre azt mondta hogy ez nem igaz ja és tulajdonképpen a lány utálja a legjobb barátnőmet egészen idáig fajult a dolog hogy én már nem köszönök neki mert elegem lett belőle és többen mondták hogy jogom volt tudni az „igazat”…

a lány 14éves a fiú meg 13 és hát szerintem 13-14 évesen nem ilyeneket kéne beszélni .a fiúval barátok voltunk és most is azok vagyunk..lehet hogy én vagyok túl szigorú vagy hogy is mondjam de ez nekem sok én is elszoktam engedni magam de azért tudom hogy hol van a határ..ezek után hogyan álljak hozzá a lányhoz ???mit csináljak?? ez egyáltalán normális hogy ilyenekről beszélnek??

13/L


2012. febr. 15. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
írásjelet könyörgöm!!!!!!!!
2012. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem ..nem normális hogy ilyenekről beszélnek ilyen idősen.


De....izéé megadnád a msn vagy facebook elérhetőségét privátban ?:D xD

2012. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez jobb, mint a barátok közt! De még a való világnál is jobb. Nulla rendezés, igazi szerelmek, igazi csalódások, mmh.
2012. febr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Elmondom mit tegyél:

1. Figyelj jobban a helyesírásra, írj lassabban, de helyesen... ha nem megy, tanulmányozd át a Magyar Helyesírás c. könyvet!

2. Ha ez meg van, még mindig ne küldd el, ellenőrizd, hogy a taglalás, írásjel használat megfelelő-e.


És akkor most szóba állunk:

13 évesen felejtsd el a pasizgatást... a barátnőddel meg játsszatok! Ha buta ezekhez, akkor ne törődj vele, keress mást... ja és ne is játszd el, hogy jaaj BFF-em de szeretlek! Mert sok emberben ez a jelenség hányingert kelt!

2012. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs kedvem elolvasni
2012. febr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!