Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy a 12 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy a 12 éves oszt. Társaim folyton ARRÓL beszélnek?

Figyelt kérdés
Állandóan AZ a téma, meg a p*cs meg ilyenek... Olyan fura! Normális???
2012. ápr. 25. 19:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát ilyen korban beindulnak a hormonok,sztem normális
2012. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Addig jó, ameddig csak beszélnek róla...
2012. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 mus musculus ***** válasza:
A beszéd normális. A cselekvés nem lenne az.
2012. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Normális.

Csinálni már nem annyira. Nálunk is téma volt, ment a susmus a szünetekben, nem kell kiakani.

2012. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
mi, lányok, is beszélünk arról, h pl.: xy rám mosolygott! xy tetszik nekem...stb. de ilyenekről! nem értem! 6.-ban minek ilyenekről beszélni?
2012. ápr. 25. 19:50
 6/16 mus musculus ***** válasza:
Hormonok...
2012. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kicsit korán kezdik,de ha nem csinálják,nem pasiznak akkor nincs gond,sajnos a tinik egyre lejjebb süllyednek,tisztelet a kivételnek,nem csodálkozom,hogy 11-12 éves kislányoknak is e körül jár az eszük,azt nem értem a szülők miért nem tesznek semmit,mert egyre durvább a helyzet 11-15 éves lányok maradjanak még a tanulásnál barátnőzésnél,barbinál,nem a pasizásnál,meg a szexnél,sőt sok 16 évesnek sem kéne,nem tudom ismered-e a Hülyék paradicsoma című filmet,de van valóságalapja.......,az ember nem egy ostoba ösztönlény,attól,hogy beindulnak a hormonok,és mondjuk elkezdenek érdeklődni nem kell rögtön összefeküdni valakivel...
2012. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Minek kell ezt egy weboldalon megkérdezni, nem gondolod h ez a nem normális?

Nemhogy szüleidet kérdeznéd, az lenne a normális.

2012. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a fiúk nem pasiznak...
2012. ápr. 25. 23:06
 10/16 A kérdező kommentje:
itt vannak sokkal gyökerebb kérdések is, csak azt kérdeztem, hogy a FIÚK AKIK OSZTÁLYTÁRSAIM, ők csinálják ezt, és hogy ez normális-e? mert én lány vagyok, és a FIÚK csinálják ezt
2012. ápr. 25. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!