Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány aki érzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány aki érzett már hasonlót?

Figyelt kérdés

Több mint egy éve alkottunk egy párt a párommal. Tudni kell rólam,hogy az előző kapcsolataimban nagyon féltékeny voltam viszont a mostani páromnál ez másképpen van.Tisztába vagyok azzal,hogy vannak ellenkező nemű havernői. Viszont kicsit sem érdekel,hogy mit beszélget velük nem szoktam bele nézni a telefonjába. Illetve az sem zavar,hogyha előttem visszaír nekik. Mással is történt már ilyen,hogy betegesen féltékeny volt aztán pedig semmi féltékenységet nem érzett? Velem van a baj,hogy nem nagyon izgat,hogy épp most mit beszélnek és nem kérem a telefonjának a kódját?.


Csajok ti mennyire vagytok féltékenyek?Illetve a párotok mit szól hozzá?


2021. ápr. 13. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Biztos jól megkúrelt és most meg tudsz ülni a fenekeden. 🤣
2021. ápr. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Voltam, persze. Aztán ezt valahogy kinőttem, már engem sem izgatna egy ilyen. Dehát most szingli vagyok még egy ideig, csak ismerkedek egy sráccal, eléggé sokan odavannak érte.. de nem zavar, mert engem akar. :D Meg nem tudom, de több lett az önbizalmam is, mióta edzek. Lehet veled is valami ilyesmi lehet, önbizalmad nőtt vagy tudod a saját értéked.


Meg tudod, akit lehet azt vigyék is. Én így vagyok egy ideje ezzel. :)

2021. ápr. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én páromnak is vannak havernői, és én sem vagyok féltékeny. Megbízom benne.


Nekem is vannak fiú barátaim, de a párom kicsit féltékeny típus. 😃 Mondjuk a meleg barátomra nem féltékeny, csak a heteróra.

2021. ápr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, én minden lányt legyilkolok a szememmel, aki a közelébe megy. Tanits mester!
2021. ápr. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Haha, szerintem nincs barátság férfi és nő között. Az egyik mindig többet akar. Ez a legnagyobb kamu, hogy “Ne aggódj, csak barátok vagyunk.” 😊
2021. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
5! Haha, sokan meg tudják, hogy de van, mert nem nem akar valamelyik fél többet. Ez a legnagyobb kamu, hogy "nincs barátság férfi és nő között." 😊
2021. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem érdekel és ezért írtál ki erről kérdést. Én meg Napóleon vagyok 🤔😏😉
2021. ápr. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#3! Örülj neki! Az enyém arra is féltékeny volt, pedig a srácnak ő jött be😂

Én nem vagyok féltékeny típus, bár, az itt divatos "csak barát" problémával még nem nagyon találkoztam. Az én exeimnek nem voltak barátnők, vagy ha ilyen laza haverságra gondolok, őket meg ismertem, egy társaságba jártunk, nem ketten bandáztak. Exek jobban szoktak zavarni, de általában nem tudják. Tudom, hogy ez a saját bizonytalanságom. Ha nem ad okot gyanakvásra, akkor én nem teszek tönkre egy jó kapcsolatot féltékenységi hisztivel. Mondjuk ebből már volt problémám. Azt már megkaptam, hogy nem is szeretek, mert nem féltékenykedem🙄

2021. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam. Végül sajnos az a kapcsolatom is véget ért, amiben nem voltam féltékeny, de nem a haverok vagy más lányok miatt. Egyszerűen elkezdett parancsolgatni a pasi, kényszeríteni dolgokra, én meg nem bírtam tovább, szakítottam, de ez már egy másik sztori.


A féltékenységnek szerintem mindig van oka.

2021. ápr. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!