Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, ha én kifejezetten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha én kifejezetten nyitott kapcsolatban képzelem el a jövőmet?

Figyelt kérdés

Tehát nem a szerelem múlt el, nem a házasságomat akarom megmenteni, nem kényszer szülte megoldás, hanem kifejezetten így szeretnék tervezni és ebben gondolkodom.

És kifejezetten hosszú távú és komoly kapcsolatra gondolok, gyerekek, közös ház, közös élet, évtizedekre.



2021. ápr. 14. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel semmi gond, amíg vállalod, hogy ezért sok nő el fog küldeni. Ezzel csak akkor van gond, ha ez a terv, miközben olyan lánnyal jössz össze, aki monogámia párti.

A nyitott kapcsolat épp úgy működhet sokáig jól, mint egy monogám és épp úgy véget is érhet rövid időn belül. Viszont ahhoz, hogy működjön, azonos értékrendű pár kell. Épp így, mint a monogám kapcsolatnál. Egyszerűen más szabályok szerint működik, de az alapok és a lehetséges végkifejletek azonosak.

De nyílt lapokkal kell játszani az első randitól kezdve, hogy kiszűrd azokat, akik más elvek szerint képzelik el a kapcsolatot.

2021. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Ezt szépen elképzeltem! Nyugi az élet majd jól bekavar...
2021. ápr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen rendben van, de ha nő vagy, készülj fel, hogy nehéz menet lesz ilyen férfit találni. Általában csak az preferálják, ha ők élhetnek nyitott kapcsolatban, a feleségük meg csücsül otthon. :) Végül sikerült így megházasodnom, de nem volt egyszerű.
2021. ápr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel gond, csak legyél erről őszinte az első perctől kezdve, ne hazudj a potenciális partnereknek.
2021. ápr. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, csak lehet, nem lesz egyszerű partnert találnod hozzá.
2021. ápr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az ismerkedéskor közlöd a partnereddel akkor semmi probléma sincs vele.
2021. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A mai eszemmel már én is csak ilyen felállásban vágnék bele egy kapcsolatba.

F61

2021. okt. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!