Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Molettebb lányok: van, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borz* kérdése:

Molettebb lányok: van, aki kifejezetten a testesebb fiúkat szereti?

Figyelt kérdés

Van aki ducibb, molettebb (nem kicsit), és szereti, ha a srácokon is van felesleg, van pocakjuk? Jobban elfogadjátok magatokat, ha a srác sem vékony?


Milyen kövérség fér még bele? Kort is írjatok!


23/F



2017. szept. 26. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha molett lennék tuti duci pasit keresnék. Őt legalább nem lapítom ki az ágyban.
2017. szept. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen kicsit molettebb vagyok a párom is mackósabb alkat.Sose jönnėk össze vėkony fiúval.
2017. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én igen. A férjem is testesebb egy átlagos pasinál, van egy kis pocakja (volt akkor is amikor összejöttünk), de én imádom:) Sokkal jobban bejön, mint a kockás hasak, kigyúrt karok, azok nem tetszenek, és a csontos, vékony férfiak sem. (nem bántásból)

Régebben "jártam" 195 centis, 130 kilós pasival is, nem rajtam múlott, hogy tartott kemény 3 hétig, mert ő lazán megcsalt volna, ha lett volna rá lehetősége. Mindegy, én ilyen pasitól nem akartam semmi többet, mikor kiderült a dolog.


Az, hogy a férjem így tetszik nekem, nem jelenti azt, hogy magamat elfogadom. Nincs semmi összefüggés. Utálom a testemet, igyekszem is változtatni, diétázok, mozgok is mellé, aztán havonta vagy lemegy fél kiló vagy nem... Beletörődni soha nem fogok a súlyproblémámba, különben tovább híznék. Szerintem még 50 évesen is ezt fogom nyögni:( Az egész életem ezzel a szarsággal megy el, hogy minden falat miatt aggódnom kell.:(


Mi fér bele? Hát nézd, a férjem 190cm és 110 kg. Én meg nem mondanám róla, hogy annyi, ha nem mondja és morog nekem időnként, hogy megint felszedett.

90kg volt mikor összejöttünk, de pocakja már akkor is volt. Annyira nem látszik rajta egyébként, nem tudom hová teszi.... Szóval kb 20 kg feleslegről van szó. Ha mondjuk 50 + kiló lenne rajta, akkor is szeretném őt úgy ahogy van, de ilyen esetben már aggódnék az egészsége miatt, mert az már nem túlsúly, hanem elhízás, ha érted mire gondolok. Az egészség a fontos, nem a test kinézete konkrétan.


Nekem nincs bajom azzal, ha egy ember túlsúlyos, ha én nem lennék az, akkor sem néznék soha le senkit emiatt, ahogy rengeteg ember teszi, mert egyrészt tudom, hogy nagyon szar a mindennapos harc ezzel, másrészt ha nem tudnám, akkor se ez alapján ítélnék meg valakit, egyszerűen nem ilyen vagyok.

És nekem ne mondja senki, hogy nem genetika a hízékonyság. Mert ismerek olyanokat, akik napi szinten zabálják a csipszet, csokit, tészta, krumpli, széthidrát szénhidráttal, a mozgást hírből nem ismerik, és mégis 50 kilósak. Aki ilyen, annak csak mázlija van, és ennyi, semmit nem tesz a kinézetéért. 31/N, 28/F

2017. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!