Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Váratlanul gondolataidba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlanul gondolataidba, lelkedbe toppant már épp elfeledett ex? Lett valami?

Figyelt kérdés
Volt már, hogy egyik pillanatról a másikra eszedbe jutott, befészkelte magát a gondolataidba, kicsit a lelkedbe is a már pont elfeledett exed? Mindig is eléggé egymásra voltunk hangolódva ilyen szinten. Akivel volt ilyen, történt valami? Volt alapja, hogy hirtelen "ott lett"?
2021. ápr. 15. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha nosztalgiából. De ha újra együtt lennénk nem lennék boldog, tudom ezt is.
2021. ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen sosem felejtettem el. Ő volt az első és az egyetlen igazi szerelem. Még tinikorból. Ami köztünk volt, ahhoz nem hasonlítható a felnőttek racionalista érdek szerinti párkeresése.

Váratlan találkozásból egy együtt töltött nap és éjszaka lett. Több érzelemmel, mint bárki mással valaha. Sokszor elgondolom, kik lehettünk volna együtt, ha nem szúrjuk el.

2021. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Olyanra gondoltam inkább, hogy kiderült ő is pont rád gondolt, mert megkeresett, felhívott, kaptál tőle levelet.
2021. ápr. 15. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen a mostani párom hozza ezeket fel. Belolem meg utana 2 napig törnek fel az emlékek az exemrol.


Bármi ha eszembe juttatja az exem, ugy eláraszt minden mintha épp vele lennék még. Aztán megint szép lassan kikopik belőlem.


Az exeim teljesen fuggetlenek az erzéseimtol.



Viszont olyanok megesnek hogy véletlenek tortennek mintha vki megérezne valamit velem kapcsolatban.

Pl

-elszomorodtam ill nagyon kellemetlen volt hogy lekezelt a barátom kis r.bimnek becézett(szerinte o nem ugy értette ahogy en szerinte ez pozitiv volt), es nagyon rosszul esett, rá 5 percre(!)pedig egy masik srác szerelmet vallot a neten nekem, es olyan de olyan gyönyörű szavakat kaptam, hogy majdnem bepárásodott a szemem!!

Mondtam is a páromnak hogy mekkora véletlenek leteznek, hihetetlen!!!


Vagy egyszer el akartam menni valahova csak ugy csavarogni, nem tudtam kinek irjak kit hivjak el, mindenki a párjával otthon stb stb, le is tettem arrol hogy kimozdulok, es erre 5 percre(!), irt a szomszedsrác hogy megyek e vele csak ugy csavarogni!!

Akkor is csak pislogtam.


De olyan, hogy en pl epp az exre gondolok mert légből bevillant, erre nála is pont ez legyen, még soha nem volt.

2021. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*a mostani pátom hozta az exeimet a témába, igy törnek fel bennem ujra az elfedett emlekek erzelmek. De pár nap és lehűlök megint.
2021. ápr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!