Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hesegessem el a gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hesegessem el a gondolataimat a volt páromról?

Figyelt kérdés

Eddig 2 kapcsolatom volt életemben. Az elsőnél én szakítottam, eltelt kb 2 év és jóba lettünk az exemmel, mint barátok. Mivel csúnyán váltunk el. Akkor kb. 2-3 hónapig szenvedtem, és valahogy tovább tudtam lépni. Az a kapcsolat 4 éves volt.

Fél éve lett vége a második kapcsolatomnak. Félig-meddig közös megegyezéssel. Voltak problémák, amiken nem tudtunk túllendülni. Amellett jó volt egyébként. A szexuális életünk se volt az igazi. Veszekedtünk, és a hév hevében szakítottunk.

Abban maradtunk, hogy jóban maradunk, mint barátok. Persze, várható volt, hogy nem lesz könnyű. Szeretem még őt. Ezt ő is tudja. De ő már nem szeret. Mostanában nagyon előjön ez a dolog bennem. Hianyzik iszonyatosan,szomorkodom. Találkoztunk, és láttam rajta, hogy én is hiányozhatok neki. De bevallotta, hogy már nyit mások felé, ismerkedik. El kellene ezt fogadnom, de nem megy.

Rengeteg hobbim van, elfoglaltságom. De így éjszaka egyszerűen rám törnek a dolgok... A gondolatok, hiányzik.


Hogy tudnám az elmémet úgy irányítani, hogy ne gondoljak rá? Mert szenvedek veszettül. Napokig elvagyok úgy, hogy ha eszembe is jut, nem rossz érzéssel. De valamikor pedig sírógörcsöt kapok.


2021. jan. 14. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Tudom butaság de próbáld meg le foglalni magadat mikor nagyon hiányzik.

Esetleg még gondolhatsz rám is,valyon ki lehet ez a titokzatos alak?

2021. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Más pasik felè kéne nyitnod sztem és hogy rajtuk agyalj. Ne a zsákutcás dolgokban ragadj le.
2021. jan. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a részéről csak blabla, te meg olyat képzelsz be ami nincs.


Rámehetnek hónapjaid is és semmi nem lesz.

2021. jan. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet. :(
2021. jan. 14. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!