Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasitsak vissza egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasitsak vissza egy nőt?

Figyelt kérdés

Mivem nem vagyok Adonisz nem sok nőt utasítok vissza. Ezzel a nővel egy ideig kavartam is de elég hamar vége lett családi gondok( az ő csaladjában) miatt.

Mostanában ujjra sokat találkozunk munka miatt ès nyomul. Csak hogy nagyon meghízott és emiatt a vonzalomnak is löttek. Nem akarok vele semmit,hogy tudnam vele tudatni úgy hogy a barátság is megmaradjon?



2021. ápr. 15. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Valamit kamuzz h alakulóban van egy csajjal valami. Aztán hátha veszi a lapot
2021. ápr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mondd neki, hogy most nem szeretnél komolyat senkivel, nem állsz készen párkapcsolatra.


Akkor nem veszi személyesnek és nem sértődik meg.

2021. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Mond meg te is: a kevesebb néha több!

Itt tanultam 😏

Azért te azt már ne tedd hozzá, hogy nem is gondoltad létezhet ilyen kövér nő...

2021. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%

Miért hazudjon?

Egyszerűen órákig, majd akár egy egész napig ne válaszolj az üzeneteire. Ez már érteni szokták. Ha nem elég, mondjad meg neki, hogy nem szeretnéd vele újrakezdeni. Ha értetlenkedig, elmondhatod neki az okot, remélhetőleg jó hatással lesz rá (miután kidühöngte magát).

2021. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből barátság már nem lesz. Adott egy nő, akivel kavartál, tehát kapta a pozitív visszajelzéseket. Majd mégsem kellesz neki, azt hiszi hogy csak játszottál vele. Ő mindig többet fog érezni irántad.
2021. ápr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!