Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednétek olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednétek olyannal, akinek heges az arca pattanások után? 23/L

Figyelt kérdés
Igyekszem kezelni tudatos bőrápolással.
2021. ápr. 15. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon extrémnek kellene lenni ahhoz, hogy ne. linkelj netről referenciaképet, de 100%, hogy bőven akad, akinél nem lesz kizáró ok.
2021. ápr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

a személy érdekel, nem a bőrápolási helyzete


írj, ha gondolod

2021. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy csaj aki nekem tetszett anno, neki is voltak bőrhibái viszont baromira nem érdekelt mert amúgy tök jó csaj volt szerintem.


Persze nem arra kell gondolni, hogy tiszta seb volt az arca, de látszott hogy volt valami.

2021. ápr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom. :D
2021. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Vannak bőrhibáim és hegek az arcomon. A férjem azt mondta, sokáig észre sem vette őket, csak mikor felhívtam rájuk a figyelmét.
2021. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Hát az attól függ mennyire durva a helyzet. Ha az összkép rendben van, akkor semmi akadálya.
2021. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező,

én 25/N vagyok, és nekem van egy "lyuk" az arcomon. Van egy ritka "betegségem", sokszor a pattanások csomók lesznek a bőröm alatt, és azt mondta az orvos, hogy ezeket csak kivágni lehet.

Namost 2-3 csomónak ott maradt a helye az arcomon. Eddig egy pasit sem zavart sosem. Kettő rákérdezett, hogy az mi, én meg simán elmondtam.

Engem sem zavar, ez van, nem tehetek róla.

Ne zavarjon az ilyen, hidd el.

2021. ápr. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen!

F

2021. ápr. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze

22N

2021. ápr. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, akkor miért ne? Pár pattanásnyom nem jelent semmit... Ti nők akartok állandóan tökéletesnek látszani a többi nő előtt... :))
2021. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!