Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 éve együtt vagyok, mikor még nem hanyagolt el olyan fél éve, mindig mondogatta, hogy örökre velem szeretne maradni, és senki sem vehet engem el tőle, és nagyon szeret. De mint írtam, elhanyagolt, alig beszélt velem ebben a fél évben... Elment nyaralni 10 napra, holnap jön haza. Én ezalatt a tíz nap alatt megismertem jobban egy fiút, akit már évek óta ismerek, és sokat szoktunk találkozni próbák miatt, és rájöttem, nagyon aranyos és szeretni való, nekem való, tudna engem szeretni, ha úgy csinálnám, könnyen összejönnék vele. A barátomnak most hirtelen eszébe jutott, amikor hazajött, hogy baromira hiányoztam neki és hogy szeret, de mialatt így leszart engem, én, én már nem is tudom, nem érzem azt iránta, mint régen. Nem akarom elhagyni, mert nagyon félek, hogy egész életemre megbánnám, de a másik fiút pedig annyira megszerettem időközben, hogy nem tudom elfelejteni és csak rá tudok gondolni, hogy mikor találkozunk már legközelebb. Már teljesen kiborultam, megőrjítettem magamat, hogy nem helyes, amit érzek, nem helyes, amit csinálok. Várjak, aztán majd az idő eldönt bennem mindent? Mit mondjak a barátomnak?
2010. aug. 21. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
ez durva.
2010. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ok, vágom én, hogy vannak fontosabb problémák is az életben, mint ez, de azért nem kell ilyen gúnyosnak lenni. ha nem annak szántad, akkor bocsi.
2010. aug. 21. 18:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ... szerintem felejsd el a párod és épísd fel az uj kapcsolatod a másik sráccal! Hiszen elhanyagolt és míg nyaralni volt nem is keresett és mégis hiányoztál neki?? PFFFFFFFFFF ... szánalom! Neki ez már egy se veled se nélküled állapot amiből előbb utóbb szakítás lesz!
2010. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát qrvára nem annak szántam xDD de azért nembaj, beoltottál :D
2010. aug. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jólvanna, a vércsiga névből ítélve csak erre tudtam gondolni. a 2. válaszolónak köszi a válaszát!
2010. aug. 21. 19:08
 6/8 anonim ***** válasza:
hát te deg3ci vagy xDD nemelég h egyszer beoltasz még a nevem is ócsárolod xD r0hadék :DDD
2010. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Húúúú, vércsiga, van valami baj? Akarsz beszélni róla? Kissé idegesnek tűnsz....
2010. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem ócsárlás, csak egy apró észrevétel volt.
2010. aug. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!