Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés

Akaraterő megvan... De mit magyarázzak be magamnak hogy ne szeressem többé?

(amúgy plátói, és csak szenvedek miatta 2 éve)


2009. dec. 11. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem fog menni. Kiszeretni? Csak annyit tehetsz hogy nem gondolsz rá. Nyiss a külvilág felé, a másik nem felé:) Hidd el, elmúlik majd idővel és beteljesült szerelemmel:)
2009. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minél többet van a fejedben, hogy "nem szereted", annál többet gondolsz rá, mégha ilyen "negatív" formában is. Egy párkapcsolat, igazi szerelem húzhat ki ebből az állapotból!Ne rágódj olyan valakin, akin nem érdemes.Lehet, egy rendes, kedves társ pont Rád vár valahol!
2009. dec. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést akár én is feltehettem volna.
2009. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kár... :S de addig nem megy hogy barátkozzak amég őt szeretem mert mindenkivel elutasító vagyok...:S
2009. dec. 11. 19:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy ördögi kör:nem ismerkedsz, mert szereted, viszont így meg elfelejteni nem tudod.Nem jó ez így:( Igenis járj el bulizni, szórakozni, sportolni, amihez csak kedved van és lefoglal, ki tudja, kivel találkozol ott...Ne úgy indulj el, hogy "na, ma végre megtalálom a nagy Ő-t", csak egyszerűen bízz mindent a véletlenre!Hajrá!
2009. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!