Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakiből kiszeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakiből kiszeretni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
ha már ugy érzel iránta hogy nemtudod táplálni azt a tózet mint eddig , ezt okozhatja ha sokat mondja hogy ugysem szeretsz meg juj ez jujj azés ez rövid távon elviselhető de husszutávon már nem nagyon,van más és ujjab kalandra vágysz és ujra szeretnéd érezni a friss szerelem izét
2010. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na erre a kérdésre én is keresem a választ =(
2010. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kiszeretni akkor tudsz valakiből, ha találsz valaki mást, aki megdobogtatja a szíved...nekem csak így sikerült, de ehhez is idő kell:(


Ami enyhíthet a fájdalmon az az, hogy írsz egy listát minden olyan tulajdonságáról amit nem szeretsz vagy ami zavart benne. Biztos van ilyen...és aztán a végén rádöbbensz, hogy még sem olyan tökéletes :)


Tudom ez nem megoldás, de átmenetileg talán segít egy kicsit.

2010. jún. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!