Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl magam azon, hogy az "utódommal" normálisan viselkedik?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj, amikor arra gondolok, hogy a volt férjem többször megcsalt (szakítás után derült ki), elhanyagolt, az utolsó 3 évünkben egy ölelést, simogatást nem kaptam tőle. Végül összejött egy nővel, aki először a szeretője volt, majd le is lépett vele. Ezzel a nővel állítólag teljesen más a kapcsolata, figyelmes vele, a tenyerén hordozza. Nektek volt már ilyen, hogy nem becsült meg a párotok, tönkrement a kapcsolatotok, és - saját bevallása szerint- mivel tanult a hibáiból, a következővel már úgy viselkedik, ahogy veletek is kellett volna? Hogy dolgoztátok fel, hogy egy másik nő kapja meg, amit ti is megérdemeltetek volna?
2021. ápr. 16. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán! Gondolom ők nem tartanak az utolsó 3 évnél (majd akkor náluk is más lesz), és akik beszélnek, azok nem a kapcsolat résztvevői. Az exeddel meg nem kellene erről beszélned!
2021. ápr. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1: A közös gyermekünknek mondta ezt magyarázatként, amikor megkérdezte az apját, hogy a barátnőjével miért ilyen gyengéd, figyelmes, és, hogy "anyával miért nem viselkedtél így soha". Erre volt az a magyarázat, hogy tanult a múlt hibáiból, hogy oda kell figyelni a másikra.
2021. ápr. 16. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Ilyen korban már nem tudnak sokat változni az emberek.

Ha a lelke mélyén egy gyökér volt, akkor az is maradt, hidd el. A jelenlegi párjával is előbb utóbb gyökér módon fog viselkedni.


Csak tudod, még megvan az újdonság varázsa.

2021. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hármasnak teljesen igaza van. Megértem viszont, hogy rosszul esik a dolog, én is így éreznék. Arra fókuszálj most, hogy nem véletlenül mentetek szét, nem becsült meg, átvert, megalázott, erre nincs mentség. Egy ideig mindenki tudja a jobbik énjét mutatni, de előbb-utóbb úgyis kibújik önmaga. Nem lehet egy életen át szerepet játszani. A legjobb, amit tehetsz, hogy minél kevesebbet foglalkozol vele, velük.
2021. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerelmes lett. Úgy igazán. Ez ennyi.. Ha fáj, akkoris.
2021. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerelmes? Az múló állapot. Ahogy írta a #3 is. A kérdés mi lesz miután elmult az újdonság varázsa
2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt is vedd figyelembe, hogy "zsák a foltját" eset is bejátszik.


Ez azért mondom, mert az én szüleim is elváltak. Apám és anyám nem illettek össze, két eltérő személyiség. A házasságuk végén már nagyon sok minden rossz volt, viták, megcsalás stb.

A második feleségével viszont harmonikus a kapcsolata. De ez inkább azért, mert személyiségben jobban passzolnak apával. Szóval ha újra össze kéne jönniük, megint úgy élnének mint a kutya meg a macska.


Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, bár közel sem ennyire drámai. Beleszeretett az exem egy másik nőbe. Én ismertem a másikat is, megfigyeltem mindkettőjüket, és amikor együtt voltak tényleg mint egy húr úgy pendültek. Mi sosem voltunk olyan harmóniában mint ők. Jól elvoltunk, szerettük egymást, de az a plusz nem volt meg. És ez akkor volt mellbevágó amikor láttam őket együtt dolgozni. Úgyhogy én leültem, megbeszéltem ezt vele, és harag nélkül elváltunk. Ő pedig azóta el is vette a nőt és van két szép gyerekük.


Szóval semmiképp se így fogd fel, hogy neked miért nem járt a tisztelet, és megbecsülés. Két ember kapcsolata mindig eltérő lesz. Egyikkel jobban működik másikkal kevésbbé. Ez sokkal inkább arról szól, hogy ők személyiségben közelebb állnak mint ti, ilyen kapcsolatba pedig könnyebb boldognak lenni. Nem a nő érdemel többet nálad, csak vele jobban összepasszol. Ne emészd magad ezen.

2021. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7: itt valahogy másról van szó, mint összepasszolásról. Engem, mint utólag kiderült, megcsalt amikor terhes voltam. Vagyis nem megcsalt, hanem viszonya volt az idő alatt. Szóval velem szemben megengedett magának ilyen gerinctelen dolgokat, pedig állítólag rendben volt minden közöttünk akkoriban.
2021. ápr. 16. 21:20
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ideig voltatok együtt a volt férjeddel?


Egyébként egészen pontosan ma gondolkoztam azon, hogy jól pofáncsapnám az exet, mert az önelégült képéből és az elejtett mondataiból tudom, hogy van valakije. És akkor eszembe jut, hogy velem hogy bánt. És hogy vajon miért kellett velem így viselkednie... És hogy biztos a mostani nőt tenyerén hordozza... És ez persze fáj. Aztán úgy vagyok vele, hogy lesz.rom.

2021. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: 17 évig
2021. ápr. 16. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!