Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elutasíthat csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elutasíthat csak azért mert nincs olyan anyagi helyzetem mint neki? Vajon szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves vagyok, egy lánnyal nagyon jóban voltam,még a középiskolában evfolyamtarsam volt és ott ismertem meg.Többször csókolóztunk tényleg nagyon jóban voltunk. Viszont ez a lány borzalmasan gazdag, a szülei vállalkozók luxus autókkal járnak tényleg mindene meg van. Rengeteg barátja/barátnője van nagyon jó lelkű és szép,csinos lány egyébként. Nagyon sokáig szeretett engem (legalábbis ezt mondta). Viszont komoly kapcsolatba azt mondta nem tudna belemenni, mert amire neki szüksége lenne azt úgysem tudnám megadni neki. Az én anyagi hátterem az teljesen átlagos, meg van ami kell, de azért nem úszkálok a pénzben. Szerintetek van okom reménykedni? Jelenleg nincs barátja és napi szinten beszélünk, én is átjárok hozzá,és ő is átjár hozzám (Nincs közöttünk semmi). Minden elmond nekem, ha esetleg úton van és én is általában mindig felvesz autóval és nagyon jól elvagyunk. Volt már elég sok barátnőm, de soha senkiben nem találtam meg azt amit benne. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem. Ha így áll hozzám szerintetek ő is érezhet valamit? Egyszer rákérdeztem már, de akkor nagyon komolyan összevitáztunk és semmi konkrétat nem mondott csak terelt. Így nem erőltetem ezt a témát.
2021. ápr. 17. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne is erőltesd, megmondta hogy nem tudnád megadni neki amit szeretne. Figyelj, aki valóban szeret, úgy ahogy vagy, az nem köti semilyen feltételhez a dolgokat.


Ha magadnak jót akarsz, szerintem akkor zárt rövidre vele a kapcsolatot. Mert így csak reménykedni fogsz évekig, ahelyett hogy egy másik megfelelő lánnyal kapcsolatba kezdenél.

2021. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem egyik, hanem szinte mind. És jogosan, sajnos. A társadalom nagyobbik része - férfiak is, sőt ők még jobban, lásd az "autója alapján ítéljük meg a másikat" okoskodást - osztja a lázári "mindenki annyit ér, amennyije van" elvet.


Mielőtt lepontoztok - én ezzel nem értek egyet. Csak mégis alkalmazkodni kell ehhez és legalább látszatját kelteni annak, hogy nincsenek anyagi problémáink. Szerencsére ez nem nehéz, sokakat már egy ápolt fogsorral és teljes körű személyes higiéniával lekörözhetjük. Különösen vidéken, pláne falun.


Írásban pedig a helyesírás és a formai követelmények nagyjából történő betartása, illetve a tág szókincs adhatnak olyan érzetet, mintha minden rendben volna.


Sok tippet tudok még, hogyan lehet leplezni a szegénységet :)

2021. ápr. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg kedvel, de ne reménykedj, mert már egyértelműen kimondta, hogy ő nem tudna elképzelni többet. Próbálj meg túllépni rajta és keresni olyat, aki téged akar.
2021. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

"mert amire neki szüksége lenne azt úgysem tudnám megadni neki."


És honnan jött neked az, hogy anyagiakra gondolt? Ha ő eleve pénzes családból jött, akkor valszeg nem a pasik pénzére utazik, mivel neki is van elég.


Szóval, bocsika, hogy ezt mondom, de a lánynak egyszerűen nem tetszettél eléggé, függetlenül a lóvédtól, amire nyilvánvalóan nem is volt kíváncsi.


Aranyos, hogy minden pasi előadja "Az összes nőnek csak a pénz számít" című hattyúdalt, ha elutasítják őket, de eszükbe nem jutna, hogy esetleg máshol keressék a hibát...

2021. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez nyugati tarsadalomban nem volna problema, ha ertelmes normalis pasi vagy, de a torzsi tarsadalmakban keleten kizaro tenyezo.
2021. ápr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Simán, bár itt erről többről is szól. Kedvel, de nem eléggé, szóval inkább engedd el!
2021. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

4.


Kivéve, ha valaki ténylegesen szegény, ami szintén egy lehetőség. Ami kihathat más dolgokra is pl. olcsó vagy ingyenes randiprogramok, ott korlátolt időbeosztás, mert a tömegközlekedés nem éppen utasbarát eszközeivel kell hazamenni és "el kell érni az utolsó buszt", nem futja gesztus-ajándékra sem a sokadik randin stb. És ezek jellemhibaként érzékelődnek (pl. figyelmetlenségnek értékelve)

2021. ápr. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Persze valószínű, hogy nem tetszek neki, de akkor mégis miért csókolózott velem többször is? Kicsit furcsa nekem, hogy a szerencsés társai akik szintén tehetősek velük minden happy? Ők megtudják neki adni azt amire vágyik? Az eddigi barátai mind nagyon pénzesek voltak. Vagy ez úgy működik, hogy gazdag-gazdag, átlagos-átlagos?
2021. ápr. 17. 18:58
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem ez úgy műkődik,hogy gazdag nő/szegény nő csak gazdag pasi ,gazdag pasi gazdag nő illetve szegény nő, szegény pasi meg marad egyedül!
2021. ápr. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#7 igen, ez igaz, de a kérdező leírta, hogy nem mélyszegénységben él, hanem átlagos szinten. Gondolom, hogy nem lyukas, büdös ruhákban jár. Olyannal én sem szívesen kezdenék, hogy őszinte legyek.
2021. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!