Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány elutasíthat csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány elutasíthat csak azért mert nincs olyan anyagi helyzetem mint neki? Vajon szeret?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 24 éves vagyok, egy lánnyal nagyon jóban voltam,még a középiskolában evfolyamtarsam volt és ott ismertem meg.Többször csókolóztunk tényleg nagyon jóban voltunk. Viszont ez a lány borzalmasan gazdag, a szülei vállalkozók luxus autókkal járnak tényleg mindene meg van. Rengeteg barátja/barátnője van nagyon jó lelkű és szép,csinos lány egyébként. Nagyon sokáig szeretett engem (legalábbis ezt mondta). Viszont komoly kapcsolatba azt mondta nem tudna belemenni, mert amire neki szüksége lenne azt úgysem tudnám megadni neki. Az én anyagi hátterem az teljesen átlagos, meg van ami kell, de azért nem úszkálok a pénzben. Szerintetek van okom reménykedni? Jelenleg nincs barátja és napi szinten beszélünk, én is átjárok hozzá,és ő is átjár hozzám (Nincs közöttünk semmi). Minden elmond nekem, ha esetleg úton van és én is általában mindig felvesz autóval és nagyon jól elvagyunk. Volt már elég sok barátnőm, de soha senkiben nem találtam meg azt amit benne. Nagyon hiányzik és nagyon szeretem. Ha így áll hozzám szerintetek ő is érezhet valamit? Egyszer rákérdeztem már, de akkor nagyon komolyan összevitáztunk és semmi konkrétat nem mondott csak terelt. Így nem erőltetem ezt a témát.
2021. ápr. 17. 18:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10.


Honnan indul az "átlagos szint"? Nekem se lyukasak vagy koszosak a ruháim, de egy drágább dolognál már mérlegelni kell, hogy "vajon ez belefér a költségvetésbe, vagy sem?"

2021. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Egy lány (vagy egy fiú) bármiért elutasíthat, de ebben az esetben NEM JÖSSZ BE NEKI, de kétlem, hogy az anyagi helyzeted miatt. Más ennek az oka.
2021. ápr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak kihasználja az érzelmeidet, esélyed sincs nála.:( Szakíts meg vele minden kapcsolatot!
2021. ápr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha nem ereznel semmit iranta csak szex lenne azt mondanam oke,de igy minel hamarabb zard le felejtsd el,kezdj olyan nővel akivel jól meglesztek.
2021. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha folytatod csak magadat szpatod!
2021. ápr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!