Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél a testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél a testvéred exbarátnőjével, vagy ez minden esetben tabu?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, nem vagytok tulsagosan jóban, inkabb csak a családi kötelék miatt tartjátok a kapcsolatot. A testvéretek rosszul bánt a lánnyal, például drogot csempészett az italába, hogy ellazitsa, stb.
2021. ápr. 18. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha éreztek egymás iránt valamit akkor esélyt kell adni,majd alakul.
2021. ápr. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán. Ha nincs megjelölve akkor az enyém is lehet.
2021. ápr. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 paradicsom31 ***** válasza:
Exem tesója beleszeretett az exem exbarátnőjébe. Nem voltam odáig érte :D addig fajult ez a dolog míg az a csaj eszközként nem kezdte használni az exem tesóját, így elérte, hogy szakítsunk. Aztán rá egy hónapra talalkozgatmi kezdtek az exemmel, Angliába mentek, hogy ezzel engem idegesitsen, végül újra összejöttem exemmel. Én semmit nem vesztettem vele, mert kiderült, mekkora szemét disznó volt exem, a tesó pedig koppant :D az exnők nagyon disznók tudnak lenni, ha nyeregbe érzik magukat
2021. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 paradicsom31 ***** válasza:
*összejöttek
2021. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 paradicsom31 ***** válasza:

Azóta van egy becsúszott baba, egy 20 milliós hitel, egy félkész ház, mamahotelben lakás, és egy szar házassága :D


Én meg kinevetem őket, mert vissza kapták az élettől, amiért ilyen módon kicsesztek velem.

2021. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!