Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom túltenni magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom túltenni magam egy olyan emberen, aki iránt nem szabadna ilyeneket éreznem?

Figyelt kérdés

Lényegében a problémám a férjem fivéréről lenne szó. Egyszerűen roppantmód idegesít, hogy nem tudom milyen okokból kifolyólag nem tudok átlendülni rajta.

A sztori annyi lenne, hogy kb.2 éve elég furán érzem magam a társaságában és láthatóan zavarban is vagyok, illetve kényszeresen úgy érzem hogy nekem jobb passzban kell feltűnnöm előtte.

Egyébként nem is nagyon beszélgetünk, teljesen 0 köztünk a sógor-sógornő viszony, szóval jóban egyáltalán nem vagyunk! Rám se néz, kerüli a tekintetem, társaságban főleg, de amúgy ha kettesben vagyunk akkor van hogy kérdezget.

Szóval tényleg 0.

Ennek ellenére a belső énem kitalálta, hogy pont a sógoromat pécézi ki. Pont azt az embert, akit igazából nem is kedvelek. Sőt. Régebben utáltam is. Ő is engem.

Aztán meg amikor találkozik a család, én ránézek, valamikor tökjól néz ki, valamikor meg nem. De általában jól néz ki, és akkor akaratlanul utána ez van a fejemben!

De én ezt nem akarom egyáltalán és nagyon zavaró, hiszen ő a legnagyobb tabu a világon.

Mit tehetek?



2020. dec. 14. 18:58
 1/4 A kérdező kommentje:
27/L
2020. dec. 14. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát nagyon fura helyzet ez. Ismerem. Én is most ebben vagyok csak kollégával. Semmi olyat nem tudok mondani róla ami belsőleg vonzó lenne benne. A külseje tetszik. De mondhatom hogy utálom ettől függetlenül ha egyszer szembemennénk az emeleten egymással és állna előttem boci szemekkel a nyakán is folyna a nyálam úgy lecsókolnám és bevinném a wc-be... Fogalmam sincs hogy miért tud kialakulni a vonzalom ilyen helyzetekben. Csúnya ilyet mondani és a aljas is de ha őszintén be tudnád vallani magadnak hogy egy szex kellene tőle ahhoz hogy lenyugodj akkor próbáld meglépni. Én is azon dolgozom hogy ez meglegyen hiába férjes asszony. Mentségemre szóljon hogy rossz a házassága de akkor tudok én is megnyugodni ha megkapom. Vagy megtörténik a legrosszabb. Annyira őrült jó lesz hogy már függővé tesz maga iránt...
2020. dec. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mély szexuális vonzalom. Én is így vagyok melóhelyen egy férfivel. Nagyon unszimpatikus pedig csak köszönő viszonyban vagyunk. De ha meglátom bizony benedvesedek. Pedig nem egy adonisz egyáltalán.
2020. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én ezt elég szomorúan konstatálom, ugyanis én nem akarok vonzódni hozzá. Mégsem tudok ennek parancsolni.

Egyébként hamarabb úsznék felfelé a Niagarán vagy evezném körbe a Csendes-óceánt gumicsónakkal, mint bármi is történjen vele.

Nagyon lehetetlen dolognak tartom, szóval muszáj leszek ebbe ezekszerint beletörődni.

2020. dec. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!