Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik picit az exem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik picit az exem, ez normális? Valahogy úgy érzem hogy ez nem tiszta! Van barátom 3 hete, nagyon szeret, én is szeretem őt.

Figyelt kérdés

De vannak olyan időszakok amikor eszembe jut a volt barátom,3év 8hónapot voltam vele, és 4 hnapja lett vége.

Mások szerint nem kellene sajnálnom azt a kapcsolatot, én sem sajnálom csak hiányzik.

Ami megvan az egyikbe hiányzik a másikból.

A volt barátommal sokkal jobb volt a szex, romantikusabb volt.A mostani barátommal még nem volt valami jó, bár csak 2 szer voltunk együtt.

A szüleimnek jobban tetszik a mostani barátom,egyáltalán nem hasonlít a régire, nem csinál semmi egészségkárosító dolgot.Nagyon komoly, bár 4ével fiatalabb is mint az exem.

Olyan jó volt a régi barátommal elmenni nyaralni, és sajnos most ez kimaradt.Remélem hogy majd mi is megérjük azt az időt mikor elmegyünk kettesben.

De nem tudom miért még mindig érzek valamit a volt párom iránt, és szerintem ez egyáltaán nem jó hogy közben van barátom.Viszont őt is szeretem szerelemmel.Mert annyira jóérezni, tartozni valakihez.


2010. aug. 21. 20:58
 1/3 anonim válasza:
fuckyeah...:D
2010. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így érzek.mindenkiben csak az exemet keresem.

lett volna lehetőségem h legyen párkapcsolatom megint,de vhogy amiatt nem lett belőle semmi se mert nem hasonlított egyik srác se az exemre semmenyire se.:S:S tisztára hülye vagyok,de vhogy nekem olyan kéne mint ő volt,számomra ő volt a tökéletes:S

már kezd alakulni egy sráccal aki nagyon hasonlít rá, nagyon jó elvagyunk,szóval remélem összejön.

2010. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Piciregica válasza:
2éve vagyok együtt a pasimmal,és még mindig nem felejetettem el az exemet,akivel am amikor együtt voltunk sem feküdtünk le.PEdig még mindig kívánom,és vele teljesen más,vadabb lenne...csak akkor 9-ben,amikor jártunk még nem éreztem azt h eljött az idő.Am mért szakítottatok?
2010. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!