Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik picit az exem, ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik picit az exem, ez normális? Valahogy úgy érzem hogy ez nem tiszta! Van barátom 3 hete, nagyon szeret, én is szeretem őt.

Figyelt kérdés

De vannak olyan időszakok amikor eszembe jut a volt barátom,3év 8hónapot voltam vele, és 4 hnapja lett vége.

Mások szerint nem kellene sajnálnom azt a kapcsolatot, én sem sajnálom csak hiányzik.

Ami megvan az egyikbe hiányzik a másikból.

A volt barátommal sokkal jobb volt a szex, romantikusabb volt.A mostani barátommal még nem volt valami jó, bár csak 2 szer voltunk együtt.

A szüleimnek jobban tetszik a mostani barátom,egyáltalán nem hasonlít a régire, nem csinál semmi egészségkárosító dolgot.Nagyon komoly, bár 4ével fiatalabb is mint az exem.

Olyan jó volt a régi barátommal elmenni nyaralni, és sajnos most ez kimaradt.Remélem hogy majd mi is megérjük azt az időt mikor elmegyünk kettesben.

De nem tudom miért még mindig érzek valamit a volt párom iránt, és szerintem ez egyáltaán nem jó hogy közben van barátom.Viszont őt is szeretem szerelemmel.Mert annyira jóérezni, tartozni valakihez.


2010. aug. 21. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mert annyira jóérezni, tartozni valakihez" Ez még nem szerelem. De lehet belőle még akár az is.

A volt párod pedig... majdnem négy év hosszú idő. Nem is fogod tudni elfelejteni még egy jó darabig. De ez így természetes. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, mert fog. Nem mondom, hogy nem fogsz rá gondolni, amikor az új párodhoz bújsz esténként, mert fogsz. De idővel el fog múlni. Sok idővel. Mert ezek szerint nagyon szeretted. Lehet, nem kellett volna még belekezdened egy új kapcsolatba... Nem bántás. Tapasztalat. A harmadiknak fájt a legjobban. És nem vagy hibás. Ezek teljesen természetes érzések. Még hiányzik. Nem tudom, hogy váltatok el, de ez is nagyon fontos "adat" lenne ahhoz, hogy segíteni tudjunk.

2010. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Alig találkozunk, de ha beszélünk mondjuk msnen mindig összevitatkozunk.Vagy ő mond olyat ami megbánt vagy én,de az egyikőnk tutti.

Most ott tartunk hogy nem beszélünk mivel tudja hogy nekem van barátom,és megsértödött.Miközben neki is van másik nő!

2010. aug. 21. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!