Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nőként a férfi hozzám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként a férfi hozzám költözik, hogyan oldjuk meg az anyagiakat? (Lakáshitel is van)

Figyelt kérdés

Ebben az esetben 2 opció is eszembe jutott.


A lakáshitelt, a rezsit és az élelmiszereket is felesben fizetjük (aljas vagyok, tudom, de potyára nem akarom, hogy ingyen lakjon velem)


Illetve a másik opció az, a rezsit ő fizeti, a lakáshitelt én és az élelmiszereket felesben.


A kettő közül melyik a “barátibb”? Férfi szemmel ez nem ijesztő? Vagy esetleg milyen opció játszik még?



2021. ápr. 18. 13:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
93%
A rezsit, élelmiszert felezitek, de a lakáshitelt egyedül fizeted, elvégre csak a tied a lakás.
2021. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ha ijesztő neki, örülj neki, hogy kiderül időben, és szakíts.


Azért nem gondolja komolyan hogy ingyenélő lesz, mert óriási pénz egy lakás, és a kaja is.

2021. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%
2es vagyok. Szerintem a lakáshitel felezése nem lenne fair, de a többié alap.
2021. ápr. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
75%
Nehogy fizessen is bármit a lakáshitellel kapcsolatban, mivel amkor elveheti tőled!
2021. ápr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
97%
Amit az első írt! Hitelt Te, rezsit, kaját felesbe.
2021. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Jogos. Köszönöm :)
2021. ápr. 18. 13:24
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Ezt kérdést már megint vmelyik provokátor férfi írta ki, ezúton is szívből jövő gratulációm.

A nők nem hülyék, tudják, hogy a férfi az általa fizetett hitelrész alapján később perelhetne, ha mégis szétmennek.

2021. ápr. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
13%
50-50%
2021. ápr. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Mindenesetre akkor sem jönne ki arányosan. De mindenesetre a hitelhez “nem engedem közel” :)
2021. ápr. 18. 13:34
 10/29 anonim ***** válasza:
Első lépésként ügyvéddel beszélj, és MINDENT papírozzatok le!
2021. ápr. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!