Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek "férfi barátaik"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek "férfi barátaik" vannak, azoknak "mi bajuk van"?

Figyelt kérdés

Eleve azért mert a férfiak is furák akik ilyen "barátságba" belemennek.


Nem a női-férfi barátság furcsa hanem ez a nagyon furcsa fajtája, ami ilyen nagyon "intim", hogy nem társaságban találkoznak hanem mint két "barátnő" lelkiznek meg ilyesmi miközben nem szexelnek vagy járnak egymással.


És az is fura hogy egy nőnek nincs igénye női társaságra.



2021. ápr. 18. 22:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Lett volna igényem női társaságra, de a női társaságnak nem voltam elég érdekes. Így szépen le lettem tojva.

Ellenben a fiúbarátokra bármilyen felszínes is kapcsolatunk, mindig számíthattam. Azóta nőket nem tartok erre a posztra.

2021. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

# 1


fiúkkal miért felszínes?

2021. ápr. 18. 23:04
 3/32 anonim ***** válasza:
71%
Az a bajom, hogy utálom a nőket. Magamat is. A férfiak jobb arcok általában. Vannak beteg perverzek, de ők a kisebbség és hamar lebuknak.
2021. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Nőként írom, hogy a legtöbb közülünk nagyon rosszindulatú és felszínes. A férfiak sokkal egyenesebbek ilyen téren, így könnyebb velük barátkozni. Azonban ez max pár hónapig működik amíg a pasi rádnyomul ha egy picikét is jól nézel ki.
2021. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem fura ez, ez lenne a norma. A fura az, ha bármelyik nem tagja nem találja meg a hangot bármelyik nem egyetlen tagjával sem. Ott az illetővel van gáz.
2021. ápr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
97%

Vannak női és férfi barátaim is. Nekem mély barátságokra volt mindig is igényem, az adott barát neme már mellékes. Egyik férfi barátom iránt sem érzek olyan komolyan, mint a barátom iránt, de ettől függetlenül jó barátaim, akárcsak a barátnőim.

26/N

2021. ápr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%

"Eleve azért mert a férfiak is furák akik ilyen "barátságba" belemennek."

Mert? Akit nem lehet megdugni, azt emberszámba se kell venni? Neked van bajod, kérdező, nem azoknak, akik ellenkező neműekkel barátkoznak.

2021. ápr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
63%

Kislánynak is fiús voltam, nem érdekel a sminkelés meg a bizsuboltok és nem a “shoppingolás” a legfőbb hobbim. Alapból a női témák nagyon nagy része kurvára nem érdekel, nem tudok női beszélgetésekbe bekapcsolódni. Emellett a nők 95%- ban megbízhatatlan pletykás dög népség, akikkel nem lehet bizalmasan megbeszélni semmit, mert másnap már a fél város tudja. Na én ezért barátkozom fiúkkal, mert velük valódi barátságot lehet kialakítani, nem csak olyan hátbaszúrós alakoskodó fajtát, mint a nőkkel.

Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nincs női barátom, de egy kezemen meg tudom őket számolni.

2021. ápr. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
34%
Fú, és ez még csak a kezdet, mennyi kis pick me girl lesz még itt!
2021. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

a "felszínest" úgy kell érteni, hogy nem egy nagy összejárós barátság. Félévente 1x ha összefutottunk és akkor eldumálunk. De még ezek a kapcsolatok is mélyebbek mint "a barátnőimmel".

De az esküvői tanúm is pl. edzős társak voltunk a régi szép időkben.

2021. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!