Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar tőlem? Van egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Van egy férfi akivel néhany hónapja kavarunk, néha elmegyünk kajálni vagy a barátaival szórakozni.

Figyelt kérdés
Múltkor főzött nekem es olyanokat mondott h egész napra arra vágyott h ott legyek és végre átöleljem. De eddig még nem hozta fel h legyen hivatalos ez inkabb csak ilyen extra. Csak kihasznál?
2019. jún. 26. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Te is használod őt, mivel nem kötelező azt csinálnod, amit csinálsz.

Ha nem tetszik, bármikor leléphetsz.

2019. jún. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Nyílván.


Milyen gyakran találkoztok? Esetleg hozd fel neki te a témát, ha elbizonytalanít, beszéljetek róla, hogy legyen tiszta lap, hogy mi is van köztetek.


Attól, hogy ilyent mondott, még nem jelent komolyat, lehet szeretethiányos, kellett neki hogy megölelje valaki, de ha ettōl függetlenül nem úgy fest a viszonyotok, mint egy kapcsolat, akkor ne vedd komolyan.

2019. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Fuu
2019. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%

#1 És azt honnan tudja, hogy nem tetszik, ha nem tudja, hogy mit is csinál a férfi, mert épp errōl szól a kérdés......


Kihasználásról beszélünk akkor, mikor nem tudsz róla, hogy a másik nem vesz komolyan. Meg a kérdés alapján a nō még komolyan venné ezt a kapcsolatot.


Szövegértés 0.

2019. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Átmész hozzá kajálni, a barátaival lógtok, nyilván ő használ ki téged...


Egyébként mi ez, hogy "nem hozta fel h legyen hivatalos"? Nem tudom, akárhány lánnyal jártam, nem tettünk hivatalos bejelentést egymásnak, hogy "oké, most mi akkor járunk". Ez olyan... kamaszos töketlenkedés.

2019. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért nem értem mert néha kedves mint ahogy fent írtam de tegnap is lemondta a találkozót
2019. jún. 26. 18:25
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Csak megtartani a fix puncit néha szexre. Már rég mondta volna, ha többet akar, nyugodj meg.
2019. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!