Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, fiúk! Nektek vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk! Nektek vannak lány barátaitok?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó dolog az, hogy nem csak férfiak vesznek körül, hanem van/vannak nő barátok is? Olyan akivel elmentek ide-oda, jártok egymáshoz, akár utaztok is, de tényleg csak baráti viszony, semmit több.

2019. febr. 2. 12:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nincsenek.
2019. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És nem bánnád ha lenne vagy egyenesen hallani sem szeretnél róla?

Mert nem mindegy.

2019. febr. 2. 13:00
 3/17 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak vannak nem is kevés.
2019. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem van nem csak egy, én nagyon örülök neki, hogy lányok is ugyan olyan barátaim tudnak lenni mint egy fiú.
2019. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek. Lányokkal sohasem beszélgettem. Pedig már a húszas éveimben járok. Egyszerűen nem érzem méltónak magamat hozzájuk.
2019. febr. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
Szeretném, ha lenne, de ez sajnos kevés hozzá.
2019. febr. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Vannak, persze.
2019. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Van 2-3, de csak egy nagyon közeli. Szoktunk együtt elmenni inni vagy mondjuk kajálni valamit, olyan is volt, hogy feljött hozzám. Azért működik, mert hasonlóan gondolkozunk és a humorunk is megegyezik, de egyikünk se tudna többet elképzelni a másikkal. Sose volt köztünk semmi, nem feküdtünk le egymással még spiccesen se, sőt egy csók se volt. Szerintem jó dolog, mivel sok dolgot más szemszögből lát és jó tanácsokat tud adni, főleg a randizás és párkapcsolat terén, női szemmel látja a dolgokat és nem fél megmondani, ha hülye vagyok.
2019. febr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nincs, mert akihez közelebb kerülök, attól többet is akarok.

Ismerős, akikkel elvétve csinálunk valamit együtt, az van bőven.

2019. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2019. febr. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!