Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy érzelmi prostituált vagy?

Figyelt kérdés
Ha kell egy kis figyem és támogatás, akkor elő lehet venni és a "munkát" olyan gesztusokkal köszönik meg, amikre vágysz. Egy ölelés, egy szeretlek, fontos vagy szükségem van rád. De nem valódi. Csak fizetség. Annyira megalázó.

2021. ápr. 21. 08:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

milyen kapcsolatban vagytok stb, mert nem igazán derül li ebből semmi.

nem vagy kutya nyilván, én nem hagynám magam az biztos

2021. ápr. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a privátokat, de férfi vagyok.

Elvileg a párom, gyakorlatilag olyan, mintha csak fizetőeszköznek használná a szeretetet.

2021. ápr. 21. 09:23
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

igen, most ért véget egy ilyen kapcsolatom

nem érzem megalázónak mivel nem volt más opcióm

jól esett, hiányzik, hogy nincs többet

2021. ápr. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Nálunk is volt hasonlo.

A párom valahogy soha nem akart velem aludni csak a többit.

Nekem meg hianyoztak az ilyen jellegű intim szeretetbeli dolgok. Neki meg abszolut nem. A simogatas sem.


De ennek ellenére megesett hogy aludt velem simogat.


Utólag egyenesen meg is köszöntem neki a jutalomfalatokat.:D csak elröhögtük aztán.


Nem kell mindenbe a görcsölést belelátni.


Ha a szeretetet fizettségnek erzem, én siman egyenesen meg is mondom. Hogy biztos most jo kislany voltam örülök!

Mindig csak elröhögjük:D

2021. ápr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Pszichopaták szokták így manipulálni az áldozatukat.
2021. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nőként éreztem már így. Minden kedves szóért "pitiznem" kellett, vagy valami jót tennem érte, hogy kiérdemeljem a "szeretetet". Nem tartott sokáig, hamar kiábrándultam.
2021. ápr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem csak neked megalázó. Aki igénybe veszi a "szolgáltatást" annak is az.
2021. ápr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem így korábbi kapcsolatban, az exem (férfi) szintén hasonló volt, jutalomként adta és büntetésként megvonta a szeretetet. Én inkább összekapartam magamban némi önbecsülést és otthagytam a pitsába, manipulálja azt, aki hagyja neki. Én nem vagyok hajlandó egy olyan embert szeretni, aki így bánik velem - a kiszeretésnek pedig elég jó módja a kapcsolat megszakítása.
2021. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jobban is érzem magam, mióta nem mérgezi az életemet.
2021. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!