Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem érdeklem a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem érdeklem a barátomat?

Figyelt kérdés
Mostanában azt vettem észre, hogy nem ír nekem elsőnek, mostanában mindig én írtam rá először. Egyszer össze is vesztem vele amiatt, mert nem sokat beszél velem, de a haverokkal meg sörözget. Egy héten csak 2 napot tudunk együtt tölteni. A kapcsolat elején sokat írt nekem, érdeklődött, mostanában meg szinte én kérdezek többször rá dolgokra. Mikor kérdeztem miért nem ír, akkor azt volt rá a válasz, hogy miért nem csinálom meg én helyette a dolgait otthon, de közben meg Facebookon végig fent volt. Amúgy nem hinném hogy féltékeny lenne, mert leszar, de egyszer megjegyezte, hogy kinek öltözök ki olyan szépen, mikor együtt mentünk valahova.
2021. ápr. 23. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

hány éves vagy az első kérdésem. nagyon éretlennek tűnik ez nekem.

annyira fura ez számomra, ha valakivel együtt vagy elvileg szeretitek egymást, mi ez a játszmázás xd

nem mindegy ki ír és mikor? amíg erre vagy ráfeszülve és ez a mércéd, és ráadásul ennyire papucs vagy rettenetesen alacsony önbecsüléssel, nem lesz normális kapcsolatod

2021. ápr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
26 évesek vagyunk. Én nem játszmáztam soha, bár úgy látszik mégis én vagyok az aki nem ér semmit. Nem vagyok ráfeszülve, de ha valaki nem úgy viselkedik mint azelőtt akkor már nekem is furcsa. Nem akarok ráakaszkodni sem, ha már őt nem érdeklem, csak azért szarul esik az hogy én senkit nem érdeklek. Pedig én mindig kedves vagyok hozzá.
2021. ápr. 23. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek az elsővel...

Ez ilyen tini kategória

2021. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
ne írogassatok, telefonon beszéljetek
2021. ápr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kötelező mindig ugyan úgy viselkedni?Vicc az egész.Azt gondolod,hogy mindig olyan lesz kapcsolatotok mint a legelején? Tényleg 26 éves vagy vagy csak beírtál valamit,mert ez nagyon gyerekes de ne haragudj.Állandóan a fbon lóg.Ezt csak onnan tudhatod ha te is azon lógsz....kicsit gondolkozz érettebben
2021. ápr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a megérzéseknek oka van. Nyilván ne az internet legyen a mérce, de ha érzed, hogy valami nem kerek, akkor nem támadó hangnemben kérdezz rá, mi változott nála.
2021. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!