Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem érdeklem a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a barátomat?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve vagyunk együtt, de már körülbelül április vége óta alig töltünk együtt időt. Én dolgoztam többet abban az időszakban, de mindig rohantam hozzá. Májusban hazament hozzájuk több hét szabadságra, ha én nem mentem, ő nem jött hozzám. Júniusban az ő munkarendje lett keményebb, de ő nem igyekszik annyira velem lenni meló után, mint én anno. Most mindketten sokat dolgozunk, de ő már megint rohan haza, nem is törődik azzal, hogy én mit szeretnék. Maga miatt el tudja cserélni a műszakjait, de ha én kérem rá, akkor ˝ lehetetlen cserélni ˝. Lehet valakije már mellettem? Vagy már un? De akkor miért nem áll elém és mondja meg? Rá is kérdeztem ezekre, de tagad, sőt, felháborodik, szerinte vádaskodok. Mi a véleményetek?

2016. júl. 15. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2016. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
21/L és 23/F
2016. júl. 15. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy elettarsa.
2016. júl. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeret csak elfárad a pasik amugy is mások mint a nök szeret csak lehet hogy kiprobálhatnátok uj dolgokat hogy felkeltsd a figyelmt ugymond ujra belédszeressen :)
2016. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!