Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire nem érdeklem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem érdeklem a barátomat? Jogos hogy elegem van belőle?

Figyelt kérdés

Általában én vagyok az aki rá ír, olyankor egy csomót beszélgetünk, utoljára tegnap délben fejeztük be a chatelést. Este még válaszolt egy jó éjt-et, de tulajdonképpen másfél napja nem tudok róla semmit.

Most már szeretném megvárni hogy mikor jutok eszébe őnagyságának, de közben megszakad a szívem hogy eszébe se jutok a barátomnak :( Úgy volt hogy nála leszek az ünnepek alatt, hát így nagyon sok kedvem lesz átmenni hozzá. Ráadásul tuti hogy csak hazudik h szeret, mert ha szeretne, akkor keresne és hiányoznék neki. :(

Szerintetek szakítani akar, azért nem keres? Ha írna, akkor én se reagáljak neki másfél napig? Megérdemelné mondjuk :(


2015. dec. 23. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak a csaladjaval van lehet epp arra keszul hogy meglepjen teged valamivel... :)
2015. dec. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vagy a motorját bütyköli. Az a mindene :(
2015. dec. 23. 19:09
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

szerintem ezt egy kicsit túlreagálod :)

valószínűleg csak el van foglalva mással és azért nem keres

meg van aki néha igényli az egyedüllétet is

amúgy meg másfél nap nem olyan hosszú idő, majd biztos keresni fog


ez nem jelenti, hogy ne szeretne vagy főleg, hogy szakítani akarna

ha amúgy jól megvagytok, akkor nincs gond

esetleg legközelebb említsd meg neki, hogy szeretnél többet vele lenni

2015. dec. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dönts úgy ahogy a szíved diktálja! ! !
2015. dec. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az előző válaszok optimsták, jöjjön a saját tapasztalatom. Barátom is ezt csinálta, és kiderült hogy azért mert nem tudta hogy velem legyen-e vagy nem. Aztán szakított is velem. Szóval azért készülj erre is. :/
2015. dec. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te is motorozol nem mindegy? Egyébként nem! Járj a végére!
2015. dec. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a sz..r facebook meg chatelés éjjel nappal... Miről tudtok beszélgetni nap 24 órájában? Van neki is dolga nem csak a chaten lógni és a semmiről beszélgetni. Szeret akkor is ha nem beszélsz vele 3 óra hosszáig...
2015. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: itt nem az egész napos csevegésről van szó. Hanem arról, hogy legalább reggel vagy este becsekkolhatna hogy jól van, vagy csak egy jó reggelt/estét mert az fel tudja dobni az ember napját, stb. Még ha dolga is van, ennyit igazán megtehetne, ha igazán szereti és számít neki. Barátom eleinte minden reggel írt hogy jó reggelt, hogy aludtam. Aztán lehet csak este váltottunk pár szót mert dolgunk volt, de nagyon szívmelengető volt tudni hogy gondol rám. Aztán akkor kezdődött a lejtőn való lecsúszás, amikor már nem számítottam neki ennyit sem, és aminek végül szakítás lett vége - az ő részéről. Ilyen apróságokban is megmutatkozhat az elhidegülés.
2015. dec. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Telefonon felhívni ma már nem ér? Én azt vettem észre, manapság már mindenki csak fakebookon akar "beszélgetni", ami tényleg csak csevej a semmiről... megértem ha besokall az ember.

Ja, hogy az ingyen van? Olcsó húsnak híg a leve... Egy 10 perces telefonbeszélgetés is többet ér egy nap pötyögésnél. Legalábbis ha én beszélek valakivel telón, nem jutna eszembe utána "ráírni", viszont facebookon 1 óra "beszélgetés" az kb. egyenlő a semmivel (elég visszaolvasni, és 3 perc alatt megvagy vele).

Javaslom, vesd fel ezt a barátodnak. Ha viszont erre nem vevő, én megelőlegezném a szakítást, és dobnám.

2015. dec. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy nem pötyögök egész nap senkivel!

Ezt meg mondtam minden új és régi barátomnak, lánynak, fiúnak egyaránt. Van munkám, ami kiteszi a napom nagy részét, utána pedig van életem... néha jól esik a saját dolgaimmal foglalkozni, finomat főzni aztán megenni, de utána ott a takarítás is, másnapra a teendők, a hobbim, stb. Ha valaki számít, annak akár írhatok is, de ne várja, hogy mindenre azonnal válaszolok. Hogyha több vagy nagyobb dologról van szó akkor inkább felhívom. Nem tudom hova fajul ez a világ. A sok unatkozó. Nem tudtok mit kezdeni magatokkal? Mit tettél te a világhoz azon kívül, hogy itt siránkozol? inkább menj, segíts szerelni azt a motort, adogasd a szerszámokat, közben is lehet beszélgetni és még a motor is készül. Nem gondolod, hogy ez időrablás? Csak azért üljön egy helyben és ne csináljon semmit mert te pötyögni akarsz? Mi ez? Ovi?


Ha annyira undorodsz attól a motorszereléstől akkor szervezz más közös programo(ka)t ahova elhívod és együtt lesztek. De ezt a pötyögős baromságot szerintem be kéne fejezni. Ennyi az életed? Gondolom mellette szoktál még sorozatokat is nézni. Csak gratuálni tudok. Ez ma tipikusan egy átlagos lány élete. Ha a barátod, akkor már az ismerkedési fázisban ki kellett, hogy ez derüljön és tudhattad előre, hogy mire számíts, mégis belementél.


Én is elmondtam a hobbim a barátnőmnek és neki tetszett, ő velem együtt örült ha összejöttek a dolgok. Tudta jól, hogy mire számítson és ezt ő elfogadta. Sőt, kihívásként élte meg neki ugyanakkora siker ami nekem sikerül ő is részese lett. (sajnos már szakítottunk de nem emiatt, azóta is érdeklődik az ilyen dolgok iránt)

2015. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!