Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A haverom össze akar hozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom össze akar hozni valakivel de nem tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit nem ismerek, egy közös ismerősünk van, egy másik srác akivel jóban vagyok.


Én egy ideje szingli vagyok az előző kapcsolatomból adódó csalódás miatt, megviselt.


Szóval a haverom össze akar hozni egy másik haverjával, mondván neki sincs csaja, én nem akarok-e már pasit? És hogy a nem tudom ki a társaságunkból már gyereket vár a párjával és fiatalabbak is mint én, és ő is a párjával nagyobb lakásba akarnak költözni, hogy majd később gyereket vállaljanak, én meg még kifutok az időből.


Erőltette, hadd adja meg az elérhetőségemet a haverjának. Én nem akartam, de győzködött, mondván jajj egy próbát megér, csak beszélgessek vele.


Jó, gondoltam magamban, csak beszélgetünk.


Cseteltünk a sráccal, alig cseteltünk pár napot már találkozni akar velem. Kérdeztem tőle, randira akar hívni? Azt írta igen.


Nekem ez elég gyors, és ahogy nézegettem a képeit, az kell mondjam nem az esetem.

Nem vagyok olyan válogatós külsőben, átlagos pasijaim voltak, de ez a srác nem tetszik.

Pluszba van benne valami nyugtalanító.

Megmutattam egy lány barátomnak, szerinte olyan ''pszichopatás'' a nézése.

Jól éreztem, hogy valami feszélyez vele kapcsolatban.


Egy másik haverom azt mondja szerinte nem vészes, adjak neki egy esélyt és találkozzak vele.


A szituáció eleve nem tetszik. Olyan erőltetettnek is indult ez az egész, nem szeretem az erőltetett dolgokat, ez a ''hozzuk össze x-et y-nal'', azt se szeretem ha beleszólnak az életembe.

És hogy őszinte legyek, az első benyomásom és a megérzéseim viszolyognak attól, hogy találkozzak vele.

Szívem szerint nem szeretnék.

Külsőleg se tetszik, és van benne valami riasztó.


Pasi oldalról is biztos előfordult már valakivel, hogy valaki nem tetszett neki, még ha szimpi is volt mint ember.


Régebben egy ismerősöm mondta, mindig hallgassak a megérzéseimre.


Ti mit gondoltok?


Hallgassak a megérzéseimre? Vagy tegyek egy próbát, adjak egy esélyt? Volt már valaki hasonló helyzetben? Jól végződött, vagy rosszul?


Másik városban lakik amúgy, átjönne az én városomba.


Én 28 éves nő vagyok a srác 30.



2021. ápr. 23. 13:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Ha úgyérzed kifutsz az időből akkor adhatsz egy esélyt, lehet előnytelen képei vannak és élőben mégis megfog valami. Ha élőben sem, akkor viszont mondhatod azt, hogy megadtad neki az esélyt, nyitott voltál, mégse volt kémia. Megesik, nem illhet össze az ember mindenkivel, de legalább az esélyt megadtad. (ebben persze benne van az is, hogy nem úgy mész a talira, hogy "na ő tuti nem fog tetszeni"..)

Én megadnám neki az esélyt, veszteni nem vesztesz vele semmit.

2021. ápr. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire rossz érzésed van, akkor egyenesen mond meg neki, hogy "sajnálom, nekem nem jössz be!". Aki össze akar vele hozni, valószínűleg őt jobban szereti mint téged, és tudja, hogy a csávónak esélye sincsen amúgy idegen nőknél. Magyarán gázos. És te vagy itt a kolonc, amit odadobnak a szánalomnak, hátha akkor nem lesz gázos.
2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gyors pár nap után a randira hívás.

Nem tetszik a srác, akkor mondj nemet, ne agonizálj.

2021. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Te egyedul tenyleg ennyire elet es donteskeptelen vagy?:)
2021. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem döntésképtelenség kérdése.

Én tudom magamban, hogy igazából nem szeretnék talizni vele.

Érdekelt volna más mit gondol, volt-e már ilyen helyzetben hátha jó vége lett.


Netán én tévedek a megérzéseimmel kapcsolatban.


Azt se értettem a haverom miért akar vele úgy összehozni, mikor is a lány barátom szerint is gáz.

Fentebb valaki kapizsgálja a választ.

Én arra is gondoltam a haverom nagyon nem akar jót nekem. 😳

2021. ápr. 23. 13:41
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy nem akarsz találkozni vele, akkor szimplán csak mondd el, hogy nem. Megfogja érteni. Lejátszott meccsen felesleges tovább agyalni :)
2021. ápr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BeefEater ***** válasza:
94%

Megmondod a haverodnak, hogy nem. Ne húzd szegény csávó idejét mikor tudod, hogy semmi esélye.

Ha a haverod erősködik, akkor is megmondod neki, hogy nem.

2021. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass a megérzéseidre.
2021. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak emberek, akiknek sugárzik a tekintetükből, hogy valami nagyon nem stimmel velük, leginkább lelkileg. Engem az ilyesfajta megérzésem még sosem hagyott cserben, szóval szerintem is hagyd inkább...
2021. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet.

Igazából az se érdekel, ha kifutok az időből, de inkább lennék egyedül, mint egy olyannal aki nem tetszik.


Emlékszem, voltak srácok akik nagyon bejöttek, némelyikért oda voltam, és olyan lelkesen, izgatottan készülődtem.


Most nem ezt érzem, minden érzékem kapálózik az ellen.

2021. ápr. 23. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!