Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Él itt valaki távkapcsolatban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Él itt valaki távkapcsolatban? Mi lenne, ha megismerkednétek valakivel, aki nagyon tetszik nektek, és a közeletekben él?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 18:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Veszélyeztethetné ez a kapcsolatotokat?
2018. márc. 4. 18:13
 2/14 anonim ***** válasza:
Tőled függ.
2018. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindig attól függ mennyire jó azzal akivel vagy. Mindig jöhet valaki akinél úgy érzed, ő az igazi.
2018. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én abban élek.

Ez egy elég összetett dolog.

Mi a kérdés?

Mert attól, hogy nekem valaki tetszik, még nem fogok kilépni a kapcsolatomból csak azért, mert van köztünk távolság, hiszen szeretem azt, akivel vagyok.

De ha belépne az életembe valaki, akinek tetszem, hajt értem és nekem is vonzó az a férfi, akkor az már más kérdés.

Mert valljuk be, a tavkapcsolat egy piszok nehéz dolog. Az, hogy hogyan tervezünk egymással, hol tart a kapcsolatunk, nagyban befolyásolja azt a dolgot, hogy mit tennék, ha belépne az életembe valaki más.

2018. márc. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Éltem, és nem bírtam férfira nézni abban a 6 + 5 hónapban.


Alig vártam, hogy találkozhassunk végre, szmoltam a napokat az utazásig, nem érdekelt senki más, pedig többen is próbálkoztak.

2018. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tud 'jobb' lenni valaki, mert közelebb él...

És "nagyon tetszik"? Ez aztán nyomós indok lehet. :'D

2018. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Éltem, nem volt semmi ilyen:)

A kapcsolatnak "apróbb" nézeteltérések miatt lett vége.

2018. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Éltem. Volt 2 hullámvölgy, mikor meginogtam, de mindkét srácot korábbról ismertem, mint az exem (az egyik még régen próbálkozott és előkerült, a másik meg volt kolléga volt.)

Csak beszélgettem velük, és nem a tetszés miatt bizonytalanodtam el, hanem mert az exemmel nagyon sok konfliktusom volt.

Sose csaltam meg amúgy. Aki hajtot rám, elküldtem és tiltottam, a volt kolléga meg igazából tiszteletben tartotta a kapcsolatom, és baráti viszony volt köztünk. Nagyon szerettem az exem, és nagyon megviselt, mikor szétmentünk, soha 1 szakítás nem vágott úgy földre, mint az, pedig én szakítottam. (És nem másik pasi, hanem a körülmények miatt.)

2018. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Összejönnék vele is.

Ez 2 különböző kapcsolat. Ily helyzetben közel 0%ban befolyásolják egymást indirekt módon. (Direkt módon kereken 0.)

2018. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jelenleg is távkapcsolatban élek. Nem is kis távolság.

Nem érdekel senki más a barátomon kívül. Nem hagynám el csak azért, mert valaki közelebb van. Két éve vagyunk együtt, tervezzük a közös jövőt, hülye lennék ezt eldobni csak azért, hogy kevesebbet kelljen buszozni, vagy gyakrabban legyen találka.

2018. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!