Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire féltékeny a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire féltékeny a párom, vagy lehet neki van valami rejtegetni valója?

Figyelt kérdés

A párom (ő a nő) mindennapira kitalál valamit. Vagy munkába menet, hogy én épp biztosan nézem a nőket, számon tartja szinte, hogy mikor jövök ki a munkából, napközben is írnom kell neki.

Ha busszal megyek épp munkába akkor is szokta mondani, hogy biztos tele van nővel a busz stb, vagy hogy épp onnan kifele nézve azokat nézem és ehhez hasonló dolgokat kapok.

Viszont ha én kérdezem, milyen volt a napja, vagy hogy mikor ért haza ( előttem végez a munkában) akkor azt mondja, Hogy miért kellene beszámolnia, de ha én nem mondom el a saját dolgaim rögtön felháborodik és vitázni kezd velem.

Úgy érzem mintha neki lenne vaj a füle mögött, de rám próbálná terelni.


2021. ápr. 23. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csinal semmit, csak ritka undorito termeszete van.
2021. ápr. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem biztos hogy neki van vaj a füle mögött, de ritka féltékeny fajta, nagyon romboló.

32N

2021. ápr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú ...én is voltam ilyen. Nem volt vaj a fülem mögött ,de brutális önbizalomhiányos voltam és nálam mindenkit szebbnek /jobbnak láttam .Ez miatt folyamatosan rettegtem ,hogy elhagy a szerelmem. Nagyon sok önismeretet tanultam ahoz ,hogy megváltozzak . Ameddig a párod ezt nem vallja be saját magának ,hosszútávon senki nem fogja elviselni.Ez fix.
2021. ápr. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk konkrét dolgok is történtek, a buszon is, meg máshol is, amiket letagadott vagy kimagyarázott.. Mondjuk az elég konkrét, ha valaki ölelgeti a másikat a hátsó ülésen. Igaz, ő soha nem is vállalt fel, sőt, a mai napig ő anyáz engem, miközben egy patkány jelleme van és folyamatosan hazudozik.

Nálad ez persze nincs így, szóval a barátnőd túlzásba viszi eléggé. Valamiért nem bízik sem önmagában, sem benned. Ha semmi okot nem adtál rá soha, akkor benne van egyértelműen a hiba. Nyilván ha nem változik x időn belül, csak a lapát segíthet. Írom ezt nőként, aki szintén sokat küzdött önbizalomhiánnyal. Egyébként ma már tuskókkal össze sem állnék, nem hogy emésszem magam ilyenek miatt...

2021. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magából indul ki én úgy vagyok vele. Helyedben én futnék messzire ettől a "nőtől".
2021. ápr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi öntudata nincs, nem is fogja fel a viselkedését. Nekem ez nagyon furcsa lenne.
2021. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nincs vaj a füle mögött. Beteg az agyacskája.

Volt szeretőm neje volt ilyen. És addig taszigálta a manuszt, aki addig hűséges volt (ismertük egymást ezer évről) hogy elérte, hogy tényleg meneküljön tőle.

Százszor hívta föl egy nap, sokszor voltam tanúja. Sokszor ilyen gagyi ürügyekkel. Meg is érdemelte, hogy az ötezredik ilyen hívásnál már épp bennem volt

2021. ápr. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm aki odáig fajult hogy a férje munkahekyére kezdett el bejárni kontrollálni. Ki is rúgták a pasast. De még mindig együtt vannak :D
2021. ápr. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 Szűz mária. Mekkora papucs már :D
2021. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen csajom, minden mozdulatomat figyelte ha már a böngészőben meg volt nyitva a facebook akkor kivel beszélgetsz stb.. Aztán észre vettem hogy sokat telefonozik nem akarta oda adni, ezért kiráncigáltam a kezéből majd kiderült beszélget mással és találkozgat is , nőkre jellemző ez, férfiak nem szoktak féltékenykedni úgy hogy más nővel is szűrik közben a levet.
2021. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!