Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lány barátom. Először ő rakott engem barátzónába. Nem is értettem miért mondta el nekem hogy a barátzónában vagyok hiszen nem is közeledtem úgy felé. Megbeszéltük hogy csak barátok vagyunk és azok is maradunk. Egyszer nagyon berúgtunk és majdnem sikerült csókolóznunk de még időben észbe kaptam hogy ennek nagyon rossz vége lehet. Akkor 1 hónapig nem is beszéltünk ami nálunk nagyon furcsa volt mert sok időt töltöttünk együtt. Őszintén szólva nagyon hiányzott de megelőzött és éjszaka részegen rám törte az ajtót hogy már nem is hiányzik nekem. Akkor azt megbeszéltük hogy csak részeg volt és a hasonló dolgok. Ezután eltelt több hónap, talán több mint 1 év az első hasonló eset óta amikor előállt azzal hogy vagy leszek a szerelme vagy felejtsük el egymást mert ő nem akar csak a barátom lenni. Én viszont nem akarom ezt az egészet. Én azt akarom hogy maradjunk barátok mert nagyon jó barátok vagyunk és mindenben számíthattunk egymásra. Sokat aludtunk egymásnál és sok mindent éltünk meg együtt. Nem akarok egy igazi jó barátságot elrontani mert ha összejövünk úgyis össze fogunk veszni és utána soha többé nem fogunk szóba állni egymással. Próbáltam ezt neki is így felvázolni de azt mondta inkább most még ad időt hogy gondoljam át de vicceskedve megjegyezte hogyha van egy kis eszem akkor azt választom hogy kapcsolatban leszünk.

2021. ápr. 23. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt már rég nem lehet barátságnak hívni, hiába ragaszkodsz.
2021. ápr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem barátság. Ő többet akar, te nem. Engedjétek el egymást
2021. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!