Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kijöttem a párom munkahelyéhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kijöttem a párom munkahelyéhez, meg akartam lepni. Ide jöttem kutyát sétáltatni, hogy lássuk egymást. De aztán nem mentem oda, sőt elbújtam, mert egy kolléganővel volt bizalmasan. Arra is gondoltam, hogy szó nélkül tűnök el az életéből. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Kifejtem azt, hogy egy kolléganővel volt bizalmasan. Együtt jöttek ki, közelről beszéltek egymáshoz, úgy, hogy láthatóan intimebb volt köztük a viszony, mint kollegális. Aztán puszival vagy csókkal köszöntek el, nem láttam jól sajnos... Akkor már messze mentek a rejtekhelyemtől. Többnek tűnt, mint kolléga vagy "havercsaj". Biztos hallottatok már a ghostingról, arra készülök...
2021. ápr. 24. 15:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Kár ezért a kapcsolatért, ígéretesnek hittem... Jól elvoltunk, szerelmes voltam, hosszútávú terveink voltak...
2021. ápr. 24. 15:01
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
talán előbb kérdezd meg milyen kapcsolat van köztük
2021. ápr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
96%
Pedig nagy mellénnyel kellett volna odamenned a párocskához, hátha a kolléganő sem tud rólad, és akkor két szék között a pad alá esik. Plusz jó kis pletyka lesz belőle a munkahelyén.
2021. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%
2. Nyilván el fogja neki mondani...
2021. ápr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Még nem mondtam neki, hogy lebukott. Úgy írok neki, mintha mi sem történt volna. Nem akarok indulatból cselekedni, tudatos akarok maradni, úgy jobb a bosszú. Az ghosting is jó bosszú.
2021. ápr. 24. 15:07
 6/20 anonim ***** válasza:
82%
Dehát azt se láttad, hogy volt e csók, vagy bármi, de már kombinálsz. Miért nem lehet kommunikálni?
2021. ápr. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%

a ghosting az gyávaság...


Aztán lehet, hogy a húga akiről nem is tudsz.


Nekem is van csak női barátom a párom mellett, akinek adok puszit arcra.

2021. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez semmit nem jelent. Simán lehet az unokatestvére, vagy óvodai jóbarátja, akivel gyerekkoruk óta szoros (de nem szexuális!) a kapcsolat.

Engem meg a testvéremet pl állandóan párnak néznek.

2021. ápr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Kész...na ez az a tipikus női logika, ami miatt sokan egyedül döglötök meg, a 20 macskátokkal.


Én a melóm miatt sokszor járok ügyfelekkel (Igen, nőkkel is!)étterembe, kávézóba, szállodába. Akkor?

2021. ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
30%
9-es: És puszit is adsz az ügyfeleidnek? Tudod, van az a szint, ami alatt már nem éri meg még próbálkozni sem, akkor már inkább a macskák/kutyák/akármilyen állatok, mint egy szar pasi. Ez a macskás néni duma már lejárt lemez, nem hat meg senkit.
2021. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!