Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 éves srác vagyok, egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves srác vagyok, egy kis ideje a munkahelyen kavarok az egyik kolléganőmmel, adott egy ajándékot, szerintetek ez félreérthető?

Figyelt kérdés
aki idősebb nálam jóval, és házas is. Aztán egyik héten csak úgy ok nélkül, adtunk egymásnak egy kisebb ajándékot, végülis haverok vagyunk. Én tőle egy pici műanyag fiolát kaptam, amibe bennevan egy vattadarab, ami belelett áztatva abba a parfümjébe, amit mindig használ. Azért kaptam, hogy ugymond mindig érezzem az illatát. A kérdés: Aki kívülálló (és nemtud semmiről), és megmutatom neki ezt az ajándékot, hogy ettől a nőtől ezt kaptam, szerintetek azonnal levágná mi a helyzet? Vagy ez az ajándék nem félreérthető?
2017. máj. 30. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem félreérthető.

Teljesen egyértelmű.

2017. máj. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem dehogy, ilyen ajándékokat minden héten kapok tucatjával, teljesen természetes, az emberek sosem jönnének rá, hogy mi a szitu.
2017. máj. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi nektek, világos :D
2017. máj. 30. 19:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ennél egyértelműbb már csak az lett volna ha a nemi szőrzetét tömködi az üvegcsébe...-bár ízléstelen de neked úgy látom konkrét jelek kellenek ...
2017. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!